Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in nici un caz NU:"lord of the rings",troy", "alexander","doom","war of the worlds"...si altele :P

lord of the rings am vrut sa-l vad dar prea facea lumea tam-tam - si-a pierdut farmecul, nu am avut rabdare. Iar celelalte nu ma atrag (desi ii plac fratelui meu) de fapt asta e important.. filme bune destule dar daca nimeresti ceva aiurea, nasol. Incerc sa merg pe recomandari.

 

Ala in germana sigur nu-l gasesc pe server la mine unde-s multe filme la duzina.

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am revazut "Stealing Beauty".

(E clar; cum o dau, cum o intorc, tot offtopic sunt; ori fata de tema propriu zisa, ori fata de discutia in mijlocul careia aterizez... :P )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am revazut "Stealing Beauty".

(E clar; cum o dau, cum o intorc, tot offtopic sunt; ori fata de tema propriu zisa, ori fata de discutia in mijlocul careia aterizez... <_< )

Ce-mi place cum aduci discutile on, fata de subiect... :P sa moara cei doi de ciuda ca nu mai au cum sa continuie cearta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

One Fine Day o comedie romantica tare faina si Sweet November un film pe care l-am mai vazut bunaoara si tot il lauda lumea pe forum! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
One Fine Day o comedie romantica tare faina si Sweet November un film pe care l-am mai vazut bunaoara si tot il lauda lumea pe forum! :hi:
si eu am vazut sweet november chiar aseara,dar nu mi s-a parut cine stie ce...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am vazut sweet november chiar aseara,dar nu mi s-a parut cine stie ce...

Cand vorbeste lumea mult despre ceva si tot lauda, isi pierde farmecul, mai ales ca tu astepti sa "cada o stea"... A avut momentele lui (filmul) superbe! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×