Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Morbius (2022). Efecte speciale ca la nebuni, poveste meh, văzută deja, prea grăbit filmul, am înțeles cat s-a tăiat mult din el, scene din trailer nu se regăsesc în film. Not great, not terrible. Watchable, mai ales pt Jared Leto. 

Marry me (2022). Un film fix de weekend, drăguț, fără pretenții.

Editat de Amarena
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fantastic Beasts 3, la cinema. Frumos si readuce seria pe drumul cel bun (desi si 2 mi-a placut, insa asta e mult mai coerent si dinamic). Mi-a placut!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Death on the nile. Ce să zic, slăbuț. M-a cam plictisit.

Am văzut unul tot de 2022, Toscana. Nimic deosebit, scenariu reciclat, dar sunt imagini cu Toscana, pt alea m-am uitat. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Shoot Out  - 1971 -  cu Gregory Peck si multi alti, insa eu n-am rabdare sa ma uit la filme western cu prea multa violenta.   Nu stiu de ce a acceptat el acest rol dar eu-l prefer in roluri de barbat de oras decat pe teren in salbaticie.    N-am mai vazut acest film, dar nu pot sa stau langa TV mai mult.     

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat să zic de The lost city (2022). Acuma ce să zic, filmul nu se vrea vreo capodoperă, e tâmpițel și amuzant. Dar Brad Pitt și Channing Tatum... =P~ merită timpul pierdut, asta vreau să zic.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut Nope. Au fost niste critici in legatura cu el, nu stiu de ce, singurul lucru cu minus ar fi lungimea filmului, se puteau taia vreo 20 minute mai lente de pe la inceput. Altfel, unul dintre cele mai bune filme din cele cu tematica asta - nu stiu daca sa o mentionez, ca sa nu dau niciun spoiler.

Excelent, plin de suspans si ofertant si dpdv vizual si pe alocuri si filosofic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×