Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Love Witch 2016. O vrajitoare neagra care e si criminala in serie. Vrea sa-si vindece trauma de abandon si dezamagire in dragoste macelarind orice barbat, chiar daca o iubeste. Mizandrie, negare, clivaj si proiectie la greu. Filmul e corect din punct de vedere psihanalitic si un festin vizual.tumblr_okx89qBCDk1qzhvd4o2_1280.thumb.png.d14b59283b9f5ce9edcff7ab70d6bb25.pngLove-Image-005.thumb.png.42db9908efc2d7a788ef6530812969a3.png

Editat de observant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unknown - 2011 cu Liam Neeson ... furt de identitate ... cu multe aventuri politiste care mie nu-mi plac dar tot m-am uitat o vreme dar reclamele ma enerveaza si am abandonat ... 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hotul de carti 

Mi-a placut mult. 

Editat de Stu'
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

How the West Was Won - 1962 American film ... l-am mai vazut dar demult, nici nu mai tineam minte cine joaca in aceasta aventura dar ne-au pavat drumul spre California!!! 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Front Page - 1974 - cu Suzan Sarandon, Carol Burnett, Jack Lemmon ... o comedia adevarata si ma mir ca nici n-am auzit de acest film pan-acum, de ce l-o fi ascuns Hollywoodienii!!! 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Clint Eastwood film - Gran Torino - 2009 ... viata in ghetto, e interesant tema filmului.  Sotul l-a vazut pentru prima oara, sper sa se fi saturat de acest film altfel il va comanda!!!     

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×