Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie nu mi-a placut 12 ani de sclavie :pardon:

dar tot cu 12.... Am vazut  savurat 12 angry men . I-am dat 9. trebuie sa ai o anumita stare, pt ca e alb-negru, dar mi-a placut mult. daca mai cunoasteti astfel de filme, cu jurati, do tell !

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am revazut cu fata Kung Fu Panda 1 si 2

Recomand, sunt super tari, chiar daca e doar animatie

Exemplu:

KF Panda e anuntat ca au venit banditii langa satul muzicienilor:

-Spune-le muzicantilor sa bage o muzica de actiune ca incepe spectacolul

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Kleopatrah a spus:

Am revazut cu fata Kung Fu Panda 1 si 2

Recomand, sunt super tari, chiar daca e doar animatie

Exemplu:

KF Panda e anuntat ca au venit banditii langa satul muzicienilor:

-Spune-le muzicantilor sa bage o muzica de actiune ca incepe spectacolul

 

klean.jpg

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 35 minute, gargbird a spus:

 

 

Sa inteleg ca tu ai vazut The Shawshank Redemption.

Si mie mi-a placut filmul.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 24.04.2020 la 18:27, Fiero a spus:

Nu stiu ce sa zic, eu sunt multumita, de cand am Netflixul, nu ma mai uit deloc la TV. La absolut nimic. Am vazut ca e aproape imposibil sa nu gasesc ceva care sa imi placa. Cand simt nevoia de o evadare, caut altceva pe internet. Poate nu sunt eu prea pretentioasa, nu stiu ce sa te sfatuiesc, pentru ca nu stiu daca ti-as da un sfat bun.

Gata, mi-am facut si eu abonament la netflix. Sunt o groaza de filme, vad ca sunt multe pe gustul meu, bine ca ai optiunea sa le adaugi la un playist ca altfel uiti de ele.

Editat de Enki
  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Netflix e o platforma destul de dubioasa. Am vrut sa vad 12 ani de scalvie dar pe Netflix de Olanda nu este, pe cand in Romania este. Daca am interfata in olandeza nu imi baga traducerea in romana la filme. Daca schimb in engleza apar mai multe filme, daca e in romana dispar. In rest este bun si ofera filme + calitate la un pret decent. 

Am vrut sa vad Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019). Biografie, drama, caz real - Ted Bundy si iubita lui care i-a trecut cu vederea crimele. Am rezistat eroic vreo 20 minute, m-am plictisit groaznic. 

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, Enki a spus:

Gata, mi-am facut si eu abonament la netflix. Sunt o groaza de filme, vad ca sunt multe pe gustul meu, bine ca ai optiunea sa le adaugi la un playist ca altfel uiti de ele.

Eu am atatea in lista, ca nici nu le mai gasesc.:biggrin: Cred ca o sa iti placa, mereu apar filme noi, eu sunt netflixista din aia sadea, fidela, dar mai calc pe alaturi rar si mai vad si filme on-line. Sa te bucuri de vizionari cat mai placute!

 

Acum 8 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Netflix e o platforma destul de dubioasa. Am vrut sa vad 12 ani de scalvie dar pe Netflix de Olanda nu este, pe cand in Romania este. Daca am interfata in olandeza nu imi baga traducerea in romana la filme. Daca schimb in engleza apar mai multe filme, daca e in romana dispar. In rest este bun si ofera filme + calitate la un pret decent. 

Am vrut sa vad Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019). Biografie, drama, caz real - Ted Bundy si iubita lui care i-a trecut cu vederea crimele. Am rezistat eroic vreo 20 minute, m-am plictisit groaznic. 

Am auzit si eu ca sunt diferente, poate au constatat ei ca gusturile difera de la tara la tara, altfel nu stiu dupa ce se ghideaza.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 minute, Fiero a spus:

Eu am atatea in lista, ca nici nu le mai gasesc.:biggrin: Cred ca o sa iti placa, mereu apar filme noi, eu sunt netflixista din aia sadea, fidela, dar mai calc pe alaturi rar si mai vad si filme on-line. Sa te bucuri de vizionari cat mai placute!

 

Am auzit si eu ca sunt diferente, poate au constatat ei ca gusturile difera de la tara la tara, altfel nu stiu dupa ce se ghideaza.

Am inteles ca este vorba despre ce se aproba si ce nu in tara respectiva, plus consiliul concurentei isi baga nasul pentru ca televiziunile normale sa nu dispara din cauza aplicatilor gen Netflix.

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×