Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sergio (2020)   Dupa fapte reale, facut de Netflix. Viata lui Sergio Vieira de Mello, diplomat ONU. Destul de interesant, se putea si mai bine. 

Nur eine Frau (2019)  Am fost fruioasa, inca sunt. Crima de onoare...  :mad:

Si un mini-serial suedez Kalifat (2020) la fel de furioasa.  :mad:  

Pentru a-mi spala gustul amar am revazut Meet Joe Black,  mister Anthony Hopkins are darul de a-mi ridica moralul. 

  • Like 5
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati gasit voi Miracolul din celula 7, varianta turceasca? Ca numai peste aia coreeana dau.

Netflix n-am.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Enki a spus:

Unde ati gasit voi Miracolul din celula 7, varianta turceasca? Ca numai peste aia coreeana dau.

Netflix n-am.

Eu l-am vazut pe Netflix. M-am inscris curand pe niste grupuri cu filme turcesti, o sa caut acolo. Daca gasesc, te anunt.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Enki a spus:

Sunt nehotarata, daca sa imi fac si eu netflix sau nu.

Nu stiu ce sa zic, eu sunt multumita, de cand am Netflixul, nu ma mai uit deloc la TV. La absolut nimic. Am vazut ca e aproape imposibil sa nu gasesc ceva care sa imi placa. Cand simt nevoia de o evadare, caut altceva pe internet. Poate nu sunt eu prea pretentioasa, nu stiu ce sa te sfatuiesc, pentru ca nu stiu daca ti-as da un sfat bun.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Fiero a spus:

Nu stiu ce sa zic, eu sunt multumita, de cand am Netflixul, nu ma mai uit deloc la TV. La absolut nimic. Am vazut ca e aproape imposibil sa nu gasesc ceva care sa imi placa. Cand simt nevoia de o evadare, caut altceva pe internet. Poate nu sunt eu prea pretentioasa, nu stiu ce sa te sfatuiesc, pentru ca nu stiu daca ti-as da un sfat bun.

Eu am ramas doar cu Netflix. Ce nu e pe Netflix e pe youtube sau facebook, deci....

E atata liniste fara reclamele obisnuite pe cablu tv....

A, si cateodata mai fac temporar abonament la HBO  , cand apare cate un sezon nou , de obicei o luna e suficient sa il termin.

 

 

On: Extractia

Fun fact: dupa cateva zeci de filme bollywoodiene care mi-au picat bine in carantina ( au o doza de patetism care se asorteaza cu situatia actuala), am zis sa schimb si eu cu altceva. Dau play la Extractia, nu trec nici 2 minute si vad ca actiunea se petrece in India. Hihihihihi, ce tare.

Recomand filmul.

Editat de Kleopatrah
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×