Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Uneori ciocolata e mai buna decat un BARBAT

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca`i :crazy: motivat :beach: :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
unde mai pui ca barbatul nu te ingrasa ,si nici nu-ti strica dintii... :doh:

ba cu putina neaentie te ingrasa...si 9 lunu te tot umfli de stai sa pleznesti... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Giovi zicea ca dragostea e incomparabil mai satisfacatoare decat ciocolata...eu ma gandeam ca am reusit sa impac si capra si varza si cu garnitura, Ligius, savurand ciocolata kandia cu crema de capsuni (na detalii) tete-a-tete cu iubitul si ce-a mai fost (desi pe scurta durata , ufa, barbatii gandesc la scurt metraj)...ei, asta nu pot povesti :"> :tease:" .Cert e ca va recomand combinatia (chiar daca reclamele la ciocolata recomanda contrariul, mint, fratzilor, mint! Ne invat sa fim egoisti.Ciocolata nu se mananca de unul singur, n-are savoare decat in doi)

 

 

:sorry: :luck: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh..ciocolata bat-o vina...io zic ca barbatul ar trebui sa ramana barbat si ciocolata,ciocolata.e drept ca in lipsa de altceva,merge si o cicolata buna.dar pesonal prefer barbatii! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciocolata nu am voie k ingrasha iar meseria nu`mi permite...

De barbati nu am timp ...

cu mine cum ramane? :tease:

 

Trebuie sa recunoastem k buna este o ciocolata (se stie k ea sporeste apetitul sexual) , iar apoi un barbat pe care`l savurezi dupa bunul plac...

Asadar, merg combinate, trebuie doar sa le schimbam ordinea... :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Giovi zicea ca dragostea e incomparabil mai satisfacatoare decat ciocolata...eu ma gandeam ca am reusit sa impac si capra si varza si cu garnitura, Ligius, savurand ciocolata kandia cu crema de capsuni (na detalii) tete-a-tete cu iubitul si ce-a mai fost (desi pe scurta durata , ufa, barbatii gandesc la scurt metraj)...ei, asta nu pot povesti :"> :-" .Cert e ca va recomand combinatia (chiar daca reclamele la ciocolata recomanda contrariul, mint, fratzilor, mint! Ne invat sa fim egoisti.Ciocolata nu se mananca de unul singur, n-are savoare decat in doi)

:P :) :(

 

 

Inceraca tu o prajitura cu frisca in doi...sa vezi ce iese :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×