Sari la conținut
Forum Roportal
AzulaFirePrincess

david icke la costinesti

Postări Recomandate

nu am stiut unde sa pun acest subiect. stie cineva ca icke va fi la misa la costinesti? imi pare fff rau ca misa il sustine p icke si doar acolo s a putut organiza o conferinta :drinks: doar la tabara misa d la costinesti :| e cineva interesat d teoriile lui mr icke? s ar/ se duce cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am stiut unde sa pun acest subiect. stie cineva ca icke va fi la misa la costinesti? imi pare fff rau ca misa il sustine p icke si doar acolo s a putut organiza o conferinta :yahoo: doar la tabara misa d la costinesti :| e cineva interesat d teoriile lui mr icke? s ar/ se duce cineva?

 

Cu ajutorul lui Dumnezeu sper sa ajung si eu p-acolo...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conform unor scriitori romani.....David Icke e de fapt doar un pion al masoneriei........platit de acestia pt a scrie carti despre masonerie..........si astfel manipularea continua........... :yahoo:

Editat de andi_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine ca stiu scriitorii romani mai multe :tease: si chiar daca ar fi pus, nici nu mai are importanta. conteaza doar adevarul si ce vrea sa creada fiecare. oricum in romania ignoranta is truely a bliss. si tocmai pe aceasta ignoranta se bazeaza multi. nepasarea grozava a populatiei.

Editat de Artemis_Dida
Gandeste-te ca nu toti inteleg prescurtarile tale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu doar in romania in toata lumea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai vine David in Romania. :ok:

 

mare problema un reptilian mai putin in romania :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×