Sari la conținut
Forum Roportal
eu_alone

Despartire

Evaluează acest topic

Vom fi din nou impreuna?  

15 membri au votat

  1. 1. Vom fi din nou impreuna?

    • Da.Cu siguranta!
      6
    • Nu stiu ce sa zic.
      5
    • Nu.Nici o sansa.
      4


Postări Recomandate

Nu ne-ai spus ce varsta ai. Dupa vorba, pare sub 20. Mai ai de acumulat. O relatie se cladeste in timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

n-ar fi mai bine sa iesi undeva cu prietenii tai (daca ai prieteni) si sa discuti cu ei? chiar crezi ca vei primi aici raspunsul cautat? nu stiu de ce am impresia ca nu e decat o joaca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am impresia ca va veti impaca dar peste cat timp depinde numai de ea.spune-i doar ca daca vre-odata va vrea sa fie din nou cu tine tu o sa fi disponibil.cred ca va merge.si ramai cat de cat aproape de ea.daca vei pierde contactul cu ea definitiv va uita..

am trecut si eu prin cv asemenator doar ca eu eram in locul fetei :spiteful: si sincer daca ar trebuii sa ii dau un sfat ei i-as spune sa nu se impace cu tine pt ca eu am facut o mare greseala iertand.dar mai bine sa nu generalizez oamenii.daca esti altfel decat ex-ul meu atunci chiar meriti sa fi fericit si sa te impaci cu ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca te mai poti impaca cu ea ... dar nu acum ... pesteee vreo 2 saptamani asa cine stie.. nu te tine nici tu de capul ei nu o stresa ca mai rau faci... vorbiti ca intre amici, vezi cum se mai poarta, ce iti mai spune si e posibil sa se mai infiripe ceva :D mai ales pntru ca ati stat atata timp , pentru ca a fost cea mai lunga relatie pentru amandoi si pentru ca te-a iubit si A ZIS CA INCA TE MAI IUBESTE!

 

hmm sau roaga si tu .. pe un prieten comun de-al vostru sa vorbeasca asa cu ea despre tine ... si sa o intrebe ce ai vrea tu sa aflii ... daca poti, ar trebui sa vorbesti cu o persoana la care se descarca ea mereu :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×