Sari la conținut
Forum Roportal
mady_pisicuta

fantome

Postări Recomandate

daca ati trecut vreodata prin experiente stranii puneti toata povestea aici....m-am gandit ca multi oameni au trecut prin experiente stranii cu fantome asa ca incep eu......sa va zic una mai funny ... Dupa o seara petrecuta

cu gasca...in care am vorbit exclusiv numai despre fantome,spirite,cadavre,dat fiind

faptul k eram in seara de sanziene...In fine...gasca s-a cam spart si ne-am indreptat

toti pe la casele noaste In drum spre casa mergeam pe o sosea si era cam pustie pe la

ora aia asa ca mergeam fix pe centru,am avut io impresia ca toate cele aflate pe langa

sosea se napustesc spre mine,eu ramasa cu gandul la sanzilenele despre care s-a tot vorbit

toata seara,pana la urma speriata am inceput sa alerg pana ce am ajuns in curte

unde ma simteam un pik mai in sigurantza...Ca sa intru io in casa trebuia sa parcurg

o lunga carare pe care de altfel am parcurs-o alergand de mama focului...si aici vine partea marfa

la intrare dupa carare aveam un butoi plin cu apa...grabita cum eram am luat butoiul

acela in brate si am inceput sa tip de mama focului spunand ca m-am prins sanzienele

si ca vor sa ma duca in padure...asa se spune cik...daca te-au prins sanzienele te vor duce

in padure te omoara ...etc ! ajunsa in casa unda,speriata si mai presus si lovita sa aflu de

la ai mei k ei nu au auzit absolut nimic...marfa zi!! :o::lol2: :beee:

.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am reusit sa citesc mai mult de patru randuri si deja mi se pare straniu si cam spooky.

Nu, nu experienta prin care ai trecut tu, asta prin care am trecut eu.

 

Get out.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu prea am inteles mai nimic din povestea ta , dar oricum mai este un topic cu povesti de groaza pe care puteai posta povestea ta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit pe Roportal mady_pisicuta!

Daca vrei sa postezi povesti de groaza ai acest topic : povesti de groaza

 

Daca vrei sa postezi intamplari ciudate prin care ai trecut ai acest topic: lucruri stranii greu de explicat

 

Inainte de a deschide un topic uita-te sa vezi daca nu a mai fost deschis altul la fel.

Si cel mai indicat e sa citesti regulamentul.

 

Topic inchis

 

Numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×