Sari la conținut
Forum Roportal
danyell_san

Cel mai oribil si real vis

Postări Recomandate

Sal,

deci acum vreo 2 ani m-am curentat rau de tot...mi-a trecut toata viata cu bune si cu rele prin gand in timpul de 4-5 secunde..si vb la modul cel mai serios..nu stiu daca vi s-a intamplat...in fine...si de atunci am avut cateva vise cat se poate de reale...

Aseara a fost cel mai grav..daca mi se mai intampla odata sigur fac stop cardiac,...doarmeam si aveam un vis foarte dezordonat...o dezordine totala de nici nu imi mai aduc aminte...si la un moment dat nu stiu cum m-am zvarcolit eu sau ce m-a atins pe degetu mare de la picior si mi s-a zguduit tot corpul,,...m-am trezit in 4 labe in pat urland de frica (corpul tot mi se zguduia)..am aruncato din pat pe prietena mea urlam in continuare spunand : "CE E FRATE IN PAT"...SI M-AM DAT JOS DIN PAT, STATEAM IN PICIOARE, TOT MAI URLAM, SI CORPUL TOT IMI ERA ZGUDUIT....TOTUL S-A INTAMPLAT EU FIIND FOARTE CONSTIENT DIN MOMENTUL IN CARE ERAM IN 4 LABE IN PAT...A DURAT SA ZIC 4-5-6 SECUNDE CRED EU....IN FINE AM RAMAS ASA DE SOCAT DE KESTIA ..... SI APROPO IN CONTINUARE MAXILARUL IMI ERA FOARTE FORTAT SI NU PUTEAM VB...ASTA VREO 20 DE SEC DUPA TOT CE SE INTAMPLASE...SI ACUM CAND SCRIU MI SE UMEZESC OKII SI SE ZBARLESTE PIELEA PE MINE DE JOS PANA SUS...AS VREA SA GASESC UN RASPUNS ...

E FOARTE FOARTE FOARTE NASOL CREDETI-MA !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ti se poate da un raspuns concret. Cine stie pe unde umblai in astral, ce entitate cu o vibratie nu tocmai placuta ai atras dupa tine. Numai ar fi bine sa nu se repete sa nu te creada altii nebun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un alt sfat ar fi sa te duci la un preot si sa vezi ce sfat iti da ca nu e deloc normal ce ti se intampla

si du-te la un preot din manastire

 

bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spui si tu o rugaciune inainte de a te culca ? poate ar trebui...iar ultimele ganduri, inainte de a adormi, sa fie foarte placute

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un alt sfat ar fi sa te duci la un preot si sa vezi ce sfat iti da ca nu e deloc ni\ormal ce ti se intampla

si du-te la un preot din manastire

 

bafta

 

sau si mai bine te duci la un psiholog (nu psihiatru) si ii zici ce te macina.

Prima intrebare care mi se naste in minte e de ce ai dat-o jos pe prietena ta din pat ? De ce esti asa suparat pe ea ? Ai fost abuzat cand erai mic de mama ta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un alt sfat ar fi sa te duci la un preot si sa vezi ce sfat iti da ca nu e deloc ni\ormal ce ti se intampla

si du-te la un preot din manastire

 

bafta

O fi posedat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ei ei nu speriati omul, caci nu cred ca e vorba de posedare aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lilly Anne, mai bine nu postai nimic.

 

danyell_san, faptul ca te-ai curentat rau acum doi ani poate fi un raspuns. Am citit intr-o carte : Omul in afara trupului(Cristian Ganescu) o poveste asemanatoare cu un barbat care s-a curentat si a dobandit capacitati...paranormale, sa zicem, desi nu-s de acord cu termenul asta. Nimic nu te poate atinge, atat timp cat nu-i dai voie. Sa auzim numai de bine. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×