Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Vreti concurs cu premii?

Postări Recomandate

Cat de mult ati vrea sa se faca concurs cu premii pe gapo.ro? eu unul imi doresc. intrebarea care nu-mi da pace este: ce tip de concurs ati prefera?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca tot ai arunca pisica, da si o tema

apoi alege cativa ''priceputi'' in juriu

 

eu pot sa caut sponsori si vreau sa vad daca lumea e interesata de un astfel de concurs. daca vin sponsorii, ei vor da tema, iar in proportie de 80% castigatorul va fi ales prin vot, de catre cei cu id. ma gandesc sa fie si un juriu format din: sponsor, reprezentant de la SC.Roportal si cativa priceputi, care nu au voie sa participe.

 

!!! daca lumea este interesata de un astfel de concurs, eu din septembrie promit ca aduc sponsori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iar ca lumea sa fie interesata de un astfel de concurs atunci trebuie sa stie macar ca exista sub forma de idee asa ceva.

 

propun un chestionar pe tema asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar ca lumea sa fie interesata de un astfel de concurs atunci trebuie sa stie macar ca exista sub forma de idee asa ceva.

 

propun un chestionar pe tema asta

 

ce trebuie sa contina chestionarul ca si intrebari? daca vor sau ba? pe desenatori.ro a fost un concurs cu tema impusa, au fost inscrise in concurs 1500 de lucrari. ca si premii au fost doua excursii in munte negru, pentru 2 persoane fiecare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai.. pe gapo e putiu ciudat.. pentru ca votarea ar fi la liber.. ideea cu "juriu" n-ar mai sta in picioare. Pe langa asta, parca ar fi mai indicat sa nu se stie de la inceput cine cu ce fotografie participa la concurs, votarea sa fie facuta pe "neve" si abia dupa stabilirea castigatorului sa fie dezvaluiti si userii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai.. pe gapo e putiu ciudat.. pentru ca votarea ar fi la liber.. ideea cu "juriu" n-ar mai sta in picioare. Pe langa asta, parca ar fi mai indicat sa nu se stie de la inceput cine cu ce fotografie participa la concurs, votarea sa fie facuta pe "neve" si abia dupa stabilirea castigatorului sa fie dezvaluiti si userii.

 

pai...eu cred ca merge si asa

 

deci, se face concursul? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×