Sari la conținut
Forum Roportal
lonely_girl16

Nu stiu ce sa mai cred...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

la mine la tara e un baiat, si de curand mi-am dat seama ca imi place de el... suntem amici, ne intelegem ok, dar cam atat... eu nu sunt mereu acolo dar mai stau cate o saptamana doua in vacanta si vin aproape in fiecare weekend. cum sa fac sa vad daca lui ii place de mine? ca ma mai suna cateodata sa ma intrebe cand vin, cand sunt acolo ne sunam sa iesim p`afara si deastea... dar cam atat... vreau si eu niste sfaturi,pls... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai incearca si tu sa iesi numai cu el in oras,adica acolo unde iesiti voi,si vezi daca da si el vreun semn ca ar avea o anumita simpatie :o: daca e baiat istet ar trebui sa arate asta.incearca si tu sa vorbesti cu el despre prietenii,relatii si vezi ce spune el despre astea,daca ii place de cineva anume :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca e de la tara,cum sa-l invite in oras? :cheer:

Pai ce ma nu exista rata care sa-i duca la oras?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ea nu stie cum sa vorbeasca cu el,si voi vreti sa-l si care dupa ea?Ati sarit niste etape...

Pai ii face cadou o culegere de exercitii pentru matematica si il intreaba daca vrea sa rezolve niste ecuatii impreuna...

Aaaa..? Ce zici?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa mai merge! Bravo,Simplu! :)

 

Ce chestie...unele domnisoare se plang ca trag baietii de ele,si altele ca nu trag....:cheer:

Si se mai intreaba de ce nu apuca nici macar sa termine clasa a 8 a :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ii face cadou o culegere de exercitii pentru matematica si il intreaba daca vrea sa rezolve niste ecuatii impreuna...

Aaaa..? Ce zici?

 

Asa mai merge! Bravo,Simplu! :)

 

Ce chestie...unele domnisoare se plang ca trag baietii de ele,si altele ca nu trag....:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ea nu stie cum sa vorbeasca cu el,si voi vreti sa-l si care dupa ea?Ati sarit niste etape...

A zis ca oricum se suna sa iasa pe afara si deastea.deci totusi vorbeste cu el :cheer: nu cred ca e vorba ca nu stie cum sa vorbeasca cu el,ci nu stie cum sa afle daca lui ii place de ea.si in legatura cu iesitul in oras m-am corectat,am zis acolo unde ies ei ca nu stiu cum se numeste locul ala,puteam sa zic "sa iesiti la tara"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×