Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Tupeu sau nebunie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu la asta se referea. S-a dus dracu increderea in sine.

Ai dreptate si nu ai, incredere in sine nu am avut niciodata, insa atunci era si mai rau decat acum.

Aici am dubii.

Ergo es :spiteful:

Intre timp mi-au crescut ..actiunile, ca sa zic asa. Tot nu am incredere in mine, norocul meu e ca, din punctul asta de vedere, nu trebuie sa ma stresez prea mult (al ..socializarii, ma refer)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate si nu ai, incredere in sine nu am avut niciodata, insa atunci era si mai rau decat acum.

 

Am priceput, acu te hranesti din amintiri. Tipic pentru femeia trecuta de 40 de ani.

 

Ergo es :spiteful:

Intre timp mi-au crescut ..actiunile, ca sa zic asa. Tot nu am incredere in mine, norocul meu e ca, din punctul asta de vedere, nu trebuie sa ma stresez prea mult (al ..socializarii, ma refer)

 

Adica ti-a crescut nivelul de aspiratie dar de socializat tot cu prietenele tale paranoice o faci, asa-i?

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat vreodata? Ati avea tupeu sa intrati in vorba cu o persoana pe care o vedeti in fiecare zi in statia de autobuz? (sau tramvai, metrou etc)

Nu mi s-a intamplat intamplat, dar nu stii niciodata ce-ti rezerva viata :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In statia de autobuz, eu cu un sac de cartofi si unul de ceapa.

-Nene, ma ajuti sa urc sacii astia in autobuz?

 

:spiteful: Doar asa. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In statia de autobuz, eu cu un sac de cartofi si unul de ceapa.

-Nene, ma ajuti sa urc sacii astia in autobuz?

 

:spiteful: Doar asa. :tease:

 

Doar asa te vezi tu pe la 70 de ani? Cu ceapa nevanduta? Ia mai bine vinde tu acuma niste varza cat mai e cruda si proaspata, s-au m-am inselat si la varsta? Umbli cu gogoneaua murata? Mda, m-a indus in eroare evatarul tau. E clar, esti mult mai aproape de varianta cu sacii de ceapa.

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi s-a intamplat vreodata? Ati avea tupeu sa intrati in vorba cu o persoana pe care o vedeti in fiecare zi in statia de autobuz? (sau tramvai, metrou etc)

 

 

Sigur,mai ales daca exista o situatie care sa ne indrepte spre interactiune,gen:intarzie autobuzul,un catel ce traverseaza pe trecerea de pietoni,...dar doar socializare. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am priceput, acu te hranesti din amintiri. Tipic pentru femeia trecuta de 40 de ani.

Adica ti-a crescut nivelul de aspiratie dar de socializat tot cu prietenele tare paranoice o faci, asa-i?

 

:tease:

Puisor, lasa-te de psihologie sau.. oricum s-ar numi chestia aia pe care o practici tu. Abia am trecut de 30, cred ca stii si tu ce se intampla la varsta asta cu femeile :spiteful: Macar din carti, daca nu din propria experienta.

Hai.. continua sa exersezi. Ti pup!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Abia am trecut de 30, cred ca stii si tu ce se intampla la varsta asta cu femeile :spiteful: Macar din carti, daca nu din propria experienta.

Hai.. continua sa exersezi. Ti pup!

 

Ce să se

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati avea tupeu sa intrati in vorba cu o persoana pe care o vedeti in fiecare zi in statia de autobuz? (sau tramvai, metrou etc)

 

Din moment ce ne-am vedea zilnic,nu vad nimic aiurea sa legam 2 vorbe...Oamenii socializeaza,nu stau cu nasul in jos si se uita speriati ca de bombe la alte fiinte...desigur,nu vorbesc de cetatenii din orasele mari(sa zic sau nu ca ma gandesc la Bucuresti?).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×