Sari la conținut
Forum Roportal
alin boss

Problema placa video la vista

Postări Recomandate

am vista home premium si nu pot instala placa video:GeForce FX 5500 de 256MB daca are cineva un driver pentru placa video va rog foarte mult sa imi dati link sau sa il atasati va roooog muult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, driverele , este bine sa le cautati pe site-urile producatorilor componentelor pe care le detineti, sunt gratuite si garantate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai am si eu o problema.....tot cu placa video in vista.....contactati-ma la id : andreicosmin_cosmin sau la pglcosmin@gmail.com......deci.. sa va spun pe scurt.....Am un laptop toshiba satellite L300-110 si l-am luat cu windows vista preinstalat......dupa un an de zile am instalat xp-ul sa vad cum se comporta pe el......acum 2-3 zile am scos xp-u si am instalat vista de pe un DVD Recovery facut de pe laptop....iar acum in vista ami arata ca am o placa de 249 Mb....iar in xp ami arata ca am o placa de 256...care e problema??? .....si mai e si cu RAM-ul.... ami arata in vista ca am numai 1Gb iar in xp ca am 3Gb...de ce oare??? va rog din tot sufletul care e problema sa-mi ziceti....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×