Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Nu pot scăpa de erori internet!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pana acum cateva zile,dupa o problema cu MAC-ul, totul era bine,dar acum altceva:

Incepe sa imi dea de cateva ori(azi e prima data,5 august) eroarea "404 not found" la orice site..aproape...

Isi revine repejor dar...ce cauza mai poate fi si la asta!?

Prima data cand am deschis calculatorul si s-a intamplat asta,la orice pagina intram imi datea "Index of..." stiti voi,cum sunt siteurile "casnice" iar jos scria Apache nu stiu ce an si isp-ul meu!!!!!

Va rog sa ma ajutati! :cheer:

 

Apropo..incercati si voi link-ul asta si va rog frumos spuneti daca functioneaza!

Click Aici

 

Mie unul nu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ..si la mine functioneaza acum...cred ca a fost de la astia cu ISP-ul ca au facut o marime de banda...mai multi au avut problema asta! Dar...am mai avut o poblema groaznica! Mi-au disparut fisierele cu toate parolele de la 12 conturi internet inclusiv yahoo care erau criptate si a disparut si un alt fisier in care aveam configuratia la internet!!!!! Inclusiv serverele Opend DNS care acum le-am reluat de pe net! ....Acum vad ca merge...o sa mai relatez vreo problema daca e!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da ..si la mine functioneaza acum...cred ca a fost de la astia cu ISP-ul ca au facut o marime de banda...mai multi au avut problema asta! Dar...am mai avut o poblema groaznica! Mi-au disparut fisierele cu toate parolele de la 12 conturi internet inclusiv yahoo care erau criptate si a disparut si un alt fisier in care aveam configuratia la internet!!!!! Inclusiv serverele Opend DNS care acum le-am reluat de pe net! ....Acum vad ca merge...o sa mai relatez vreo problema daca e!

 

ai un antivirus bun?...mai ai probleme sau ai rezolvat? :airkiss: :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da,am un antivirus bun,dar de virusi nu e deloc vorba,deloc! A fost vorba despre un program de curatire care le-a sters ca nu aveau extensie....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok! Ma intreb de ce te bucuri asa de mine!? Nici macar nu ne cunoastem bine.....totusi..daca vrei sa faci posturi hai sa facem! :pardon:

Editat de EiNsTeIn'S~SoUl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×