Sari la conținut
Forum Roportal
Copilul de bronz

Nu stiu cum!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O sa faci o gramada de ciudatenii presupun

Si o sa zici la toate ,,amu mno ca tot omu am facut si eu chestia aia cu prietenii ca asa face toata lumea''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
viatzai scurta .eu as vrea de toate sa pot face toate ciudatenile mai ales":::

-SA locuiesc cu doua lesbiene intr-o casa un vis de ameu aoleu :good:

nu ma insel cunosc fete care au iubit si sunt si prietene bune si cred ca mai fac ele cv daca toata ziua unde i una i si aialalta suta la suta

am trait sa o aud si pe asta :cheer: ce vise ai tu la 17 ani,eu la 17 ani visam la o cariera,ceva....hmmm,cred ca si eu am imbatranit :roll:

mai ai si alte pasiuni in afara de tasnitul cat mai tare si locuitul cu doua lesbiene?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am trait sa o aud si pe asta :roll: ce vise ai tu la 17 ani,eu la 17 ani visam la o cariera,ceva....hmmm,cred ca si eu am imbatranit :good:

mai ai si alte pasiuni in afara de tasnitul cat mai tare si locuitul cu doua lesbiene?

vrea sa devina Primul -Ministru :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrea sa devina Primul -Ministru :good:

Doamne Fereste....iti dai seama ce o sa faca in parlament in compania colegilor de partid? :cheer:

 

nu stiu omule u parca nu esti dornick de viata nu ai facut nimic in viata ta ciudat??? asa dupa gandurile tale fanteziste ;)

Deci de-asta nu eram nici eu dornica de viata,ca nu am pasiuni sa ma adun cu fetele la sezatoare? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O sa faci o gramada de ciudatenii presupun

Si o sa zici la toate ,,amu mno ca tot omu am facut si eu chestia aia cu prietenii ca asa face toata lumea''

 

 

nu stiu omule u parca nu esti dornick de viata nu ai facut nimic in viata ta ciudat??? asa dupa gandurile tale fanteziste :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
-SA locuiesc cu doua lesbiene intr-o casa un vis de ameu aoleu :cheer:

 

double fun... tipic masculin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu omule u parca nu esti dornick de viata nu ai facut nimic in viata ta ciudat??? asa dupa gandurile tale fanteziste :cheer:

 

Ce imi place cand sunteti curiosi o sa vedeti voi unde o sa va duca curiozitatea asta

,,dornick de viata'' zici...Hmm o duci prea bine cred nu stii ce e aia durerea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai am multe multe vise fanteziste doar o viatza am ce pana mea!\

amu nici hapt prim-ministru poate primu la lins da :roll:

asta inseamna viata la tine?si copiii tot in grup vrei sa-i faci? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×