Sari la conținut
Forum Roportal
Andrea13

Comentarii si voturi - teme combinate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Utilizatorul-utilizatoarea Dee.Kid a dat note de la 3 in jos la mai multe desene din Top Amatori.La fel si fosta Pinkuu care din cate am inteles a avut conflicte cu multi utlizatori.Nu sunt rea,dar pur si simplu desenele nu merita 1,2 sau 3.Mai bine nu votezi decat sa dai note mici.Eu pana ieri aveam media 10,dar azi m-am trezit cu ea 9.99811!V-as ruga sa le blocati conturile sau sa le anulati voturile(nush dak se poate) ptr. ca nu este drept.Le-as putea da si eu 1 dar nu mi se pare frumos.

Multumesc! :!: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa ai 20 de desene si 20 de voturi si comentarii primite.:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry: hei vreau si eu comentarii la desene va rog nu conteaza daca sunt rele ca sunt la inceput si nu prea ma descurc dar vreau sa am 20 de comentarii pana fac 20 de desene , ! va rog frumos.:o3 multumesc anticipat !

Editat de Evelina97

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:victory: Pentru Seba

Cand veti organiza un nou concurs?

Daca veti organiza un concurs pe viitor putem ca noi, utilizatorii, sa alegem tema? Adica sa ne propuneti dumneavoastra 5 teme de exemplu iar noi sa alegem 1, cum a fost cu decernarea promiilor de la sfarsitul anului? :shifty: :unknw:

:ro:

post-319091-0-44902700-1332695738_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va rog comentatimi si mie desenele, nu sunt de profesionista dar ma obisnuiesc greu cu mouse-ul, va rog, poate pot strange 20 intr-un final , vreau si eu sa votez si sa comentez desenele voastre sunt asa de reusita , pacat doar sa le privesc

 

Am cont nou activat dar nu pot vota sau adauga comentarii. De ce?

 

Am cautat pe forum informatii in acest sens si nu am gasit nimic. Ma puteti ajuta?

 

Multumesc

\

 

trebuie sa ai 20 comentarii, 20 de desene si parca 20 voturi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:victory: Pentru Seba

Cand veti organiza un nou concurs?

Daca veti organiza un concurs pe viitor putem ca noi, utilizatorii, sa alegem tema? Adica sa ne propuneti dumneavoastra 5 teme de exemplu iar noi sa alegem 1, cum a fost cu decernarea promiilor de la sfarsitul anului? :shifty: :unknw:

:ro:

 

E o idee buna. Va anunt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt domnul administrator o intrebare va rog : de ce mi-a fost banat contul? , acum scrie stop spam cand ma loghez .

am facut ieri un cont si incerc sa exersez ceva pe el , azi fara nici o atentionare a fost banat. mentionez ca nu am dat parola , nu am vorbit cu nimeni , e singurul meu cont, am citit regulamentul si nu am gresit nimic din el.

nu mi se pare deloc normal sa patesc asta.

va rog sa-mi rapsundeti daca se poate si daca vreti va dau mailul pe care a fost facut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×