Sari la conținut
Forum Roportal
cookie342

bona pentru catei

Postări Recomandate

ce sa fac? am un airedale terrier in varsta de 1 an,si trebuie sa plec in thailanda sa muncesc acolo cateva zile(2,,,5)zile :lol2:

deci va trebui sa-l las cu cineva!!!!!!!!!!!!!!!!!am stat catva timp pe ganduri si mi-a venit o idee :lol2:

bona de catei,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,sau pensiune?????????????? :lol2:

nu stiu ce sa fac!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol2:

help me,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,quickly!!!!!!!!!!!!!! :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi mai indicat sa-l lasi la o cunostinta de incredere (ruda, prieten, vecin, etc). N-as avea incredere in pensiuni. Am auzit tot felul de povesti...

Daca totusi asta e singura solutie, ar fi bine sa te interesezi inainte despre pensiunea aleasa.

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In nici un caz sa nu il duci la pensiune!Poate decat daca faci o vizita neprogramata,neasteptata.Am auzit ca nu sunt prea bune conditiile de acolo si ca animalutzele sunt chiar batute daca fac pipi in custi,iar asta tot din vina lor,fiindca nu ii scot la timp afara.De bona pt caini nu am auzit,desii ar fi buna una.Mai bine l'ai lasa la o cunostinta pe care catelul o cunoste. :) :jester: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In nici un caz sa nu il duci la pensiune!Poate decat daca faci o vizita neprogramata,neasteptata.Am auzit ca nu sunt prea bune conditiile de acolo si ca animalutzele sunt chiar batute daca fac pipi in custi,iar asta tot din vina lor,fiindca nu ii scot la timp afara.De bona pt caini nu am auzit,desii ar fi buna una.Mai bine l'ai lasa la o cunostinta pe care catelul o cunoste. :o::lol2::lol2:

si daca nu am cunostinte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exista bone pentru caini:) :crazy: ..nu se cheama asa dar asta le este rolul..Cand am fost in ro am intalint doi baieti care asta faceau..si radea lumea de ei

"Ce le faceti mah le dati apa prin ciur?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×