Sari la conținut
Forum Roportal
SinAngel

Ce pot sa fac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce poti face?

hmmmmmmmm

nu prea multe, din pacate

ori cedezi tu si te impaci cu idee ca ii vei fi supusa vesnic, la cheremul lui...etc

ori te separi si incepi o alta viata

dar cred ca esti prea slaba ptr vers a doua!

mai mult, cred ca nu doar el este imatur

repet, din pacate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca lui ii place sa o sacaie,ea ii mai sensibila din fire si pune la suflet.Asta e tot.

 

 

ce poti face?

hmmmmmmmm

nu prea multe, din pacate

ori cedezi tu si te impaci cu idee ca ii vei fi supusa vesnic, la cheremul lui...etc

ori te separi si incepi o alta viata

dar cred ca esti prea slaba ptr vers a doua!

mai mult, cred ca nu doar el este imatur

repet, din pacate

 

cei mai cu experienta sunt de aceeasi parere cu mine... daca nu fac impreuna sa le fie bine, nu o sa le fie... iar ce povesteste ea nu prea sunt sacaieli, mai degraba gesturi, situatii care demonstreaza nepasarea lui. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Regula: Iubeste-l pe aproapele tau ca pe tine insuti.

Daca tie iti este bine, crede-ma si celorlalti le merge bine. Reversul il cunosti. Poate suna egoist, dar ai grija de tine, in primul rand. Daca nu tu, atunci cine?

 

P.S. Costy si Puiu zic bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scumpo, inteleg ca il iubesti astfel nu ai face toate aceste lucruri,ai uitat efectiv de tine.unde ai de gand sa ajungi?ia tu frumusel si da-i o lectie,fa-l sa creada ca te pierde,dar vezi sa para extrem de plauzibil...iar daca el nu o sa faca nimic,sau nu o sa ii pese,lasa-l fata draga ca nu te merita si uitat-e in jur..barbati nu sunt..??nu am fost atenta dar parca nu ai zis nimic de vreun copil..in cazul asta eu nu stiu de ce te umilesti atat...dragostea e mare intr-adevar,dar oare e de ajuns numai din partea ta?eu vorbesc din afara problemei si mi se pare ca isi cam bate joc de tine din cate ai spus tu!!!nu stiu, asta e parerea mea,tu ai sa faci cum vrei;)

 

Nu e musai sa il faci gelos sau sa pleci de acasa pt ca asa va avea ocazia sa te invinuiasca pe tine de tot mai mult decat o face.nu-i mai da atentie,distanteaza-te sufleteste de el,adica ma rog prefa-te doar,nu il mai asculta si nu ii mai pune in valoare deciziile,astfel incat sa ii mai scada nivelu de superioritate.daca vezi ca nu merge nu stiu ce sa iti mai zic..dar un sfat de la mine,refa-ti viata,oricum ai fi nu meriti nimic din tot ce iti face si nu ii mai fa pe plac...pt ca ti-a descoperit punctu slab si acum profita e acest lucru...nu ii mai permite sa te conduca,esti femeie,dar pana atunci esti om si ai dreptu la propriile decizii,intr-o relatie trebuie facute compromisuri dar tu exagerezi...fii tare:NIMENI NU ARE DREPTU SA TE RANEASCA:*:*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×