Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Va sperie gandul de a fi spionati ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

* Va sperie ideea ca cineva sa va controleze PC-ul

 

 

* Ca tot ce faceti in PC este "analizat" si de catre altcineva, tot ce scrieti, parole, fisiere, adrese tot ce e "privat" devine la indemana oricui ! :roll:

 

 

 

 

 

 

Sa nu spuneti ca nu va trecut prin cap problema asta! :lol2:

Editat de roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu doar ca mi-a trecut prin cap asa ceva, ci mai mult, am si spionat la randul meu un calculator... Dar scopul imi scuza mijloacele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: Pot spune ca personal, n-as fi deacord cu asa ceva si... mi-e putin teama de acest lucru... Am si chestii personale in PC (oricum de cand am deschis tema le-am pus pe CD) si n-as vrea sa le pierd sau sa devina oarecum publice! :Pe

 

Stiu ca se practica, cunosc persoane care fac asta ... in special pentru trafic de fisiere si alte prostioare...

Si sa nu credeti in "puterile miraculoase" ale unui program de firewall sau alte idiotenii... oricand se va putea sterecura cineva....

Sincer baiatul cu pricina incerca sa ma invete si pe mine niste trucuri, dar nu sa-a prea prins nica de mine... Nu sunt pentru. asa ceva :De

Daca aveti ceva la care tineti mult... (fisiere :Pe) nu le tineti pe hard... sau la indemna oricui... Mai devreme sau mai tarziu veti regreta intr-un fel :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mi`ar placea sa fiu spionata, deoarece mi`ar fi rusine sa vada cineva..... cat de mult stau pe net :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cui i`ar placea sa fie spionat? iar in legatura cu timpul pe care mi`la petrec stand pe net...la fel ca giovi :roll:" :lol2:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca ar fi ceva placut dar acum nu am ce pierde ca mi-am pierdut jurnalul...am uitata sa-la mut cat am facut curat in comp si acum nu are ce sa vada ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu doar ca mi-a trecut prin cap asa ceva, ci mai mult, am si spionat la randul meu un calculator... Dar scopul imi scuza mijloacele.

(cryss31)ptr.Catalin-si daca ta-as ruga sa-mi explici si mie cum ai reusit,m-ai putea ajuta si pe mine in aceeasi problema?nu vreau sa fac rau sub nici o forma dar vreau sa vad cum i-si petrece persoana respectiva timpul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu doar ca mi-a trecut prin cap asa ceva, ci mai mult, am si spionat la randul meu un calculator... Dar scopul imi scuza mijloacele.

si daca ta-as ruga sa-mi explici si mie cum ai reusit,m-ai putea ajuta si pe mine in aceeasi problema?nu vreau sa fac rau sub nici o forma dar vreau sa vad cum i-si petrece persoana respectiva timpul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bineinteles ca nu este placut sa fii spionat. Este ca si cum cineva iti intra in casa si incepe sa-ti umble prin lucrurile personale.

Catalin_Pop parerea mea e ca daca stii sa tii pentru tine. Probabil ca sunt si altii pe aici care se descurca in asa ceva, TINETI PENTRU VOI! Nu mai explicati si nu mai invatati pe nimeni, pentru ca oricum este ceva ilegal.

 

Eu mi-am luat ceva masuri de siguranta, dar niciodata nu poti fii sigur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu doar ca mi-a trecut prin cap asa ceva, ci mai mult, am si spionat la randul meu un calculator... Dar scopul imi scuza mijloacele.

 

Rusinica....rusinica...

Din pacate si eu mai practic aceste lucruri "rusinoase" ce sa fac daca am prieteni care nici nu stiu sa isi puna windowsul (la 20+ ani) sa nu le pun si eu acolo un keylogger mic sau un troian ...spuneti voi acu' :( :crazy:

 

P.S. eu stau la camin la facultate si spre surprinderea mea exista vreo 10 calc cu programe instalate de mine :crazy: ...incredibil nu ...ca cica hackerii din regie sunt tari :wub:) ... ma mira cat de multi prosti 'este'

Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×