Sari la conținut
Forum Roportal
nadi_251

Medicina estetica

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna,

din curiozitate am decis sa-mi insotesc o prietena la o clinica prvata:ea dorea f mult sa-si mareasca buzele.am fost foarte placut surprinsa de ceea ce am gasit acolo.arata f bine aceasta clinica.domnii doctori foarte draguti si amabili.

i-au explicat prietenei mele despre marirea permanenta a buzelor sau marire temporara.ea a ales marirea temporara iar rezultatul a fost spectaculos.

o invidiam,imi doream si eu.

nu dupa foarte multe zile ne-am intors si mi-am marit si eu buzele ,pretul fiind foarte bun.(350 euro)

saptamana vitoare sunt programata pentru eliminarea si albirea cearcanelor.

ma bucur ca mi-am insotit in acea zi prietena.

m-am bucurat sa aflu ca exista tot felul de tratamente care nu sunt f. dureroase. si ne imbunatatesc aspectul fizic.

merita investitia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine ca macar in privinta buzelor m-a inzestrat mama natura :doh: :jester: :)

Editat de mirella08

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti o norocoasa draguta ,insa acum nu te mai invidiez.buzele mele sunt perfecte! :lol2:

Si tu esti o norocoasa ca ti-au iesit perfecte,la unele lasa de dorit.oricum,te felicit :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce bine ca macar in privinta buzelor m-a inzestrat mama natura :doh: :bye: :yes:

 

Nu-i asa? :good: Urate sunt buzele marite...dau un aer de ...fals... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare, va rog. Oana Zavoranu si-a umflat buzele? Eu stiam ca sunt naturale, saraca de ea. Serios, chiar nu stiu.

 

Eu nu prea sunt de acord cu "falsurile" in general, dar probabil mai la batranete as apela si la astea (pentru riduri, remodelare corporala, etc. si in niciun caz silicoane in sani, buze, fund si mai stiu eu ce). Nu mi-as mai pune niciodata unghii false si nu as purta extensii. Atat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×