Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Roportal vs. Softpedia

Postări Recomandate

ia stai asa .... cine cu cine?

 

on topic roportal ma enerveaza uneori dar asta e deliciu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu totii...tot timpul pui intrebari? parca ziceai ca vi si tu

 

 

aaaaaa bine vin ....

 

 

on topic ropo e un forum cu sare si piper

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aaaaaa bine vin ....

 

 

on topic ropo e un forum cu sare si piper

 

 

Degeaba are sare si piper, daca mancarea-i arsa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Degeaba are sare si piper, daca mancarea-i arsa.

 

Azi m am trezit cu fata la cearsaf ...... Asa ca daca tu zici ca e arsa nu am sa te conving ca e altfel . Eu aici am intalnit si feluri de mancare bune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e si definitia forumului: un loc unde se leaga prietenii, se rade si se face misto nicidecum un loc unde gasesti raspuns la intrebari

Hai am trait s-aud si o asa aberatie. ;)) :D Esti.. dar hai sa ma limitez doar la atacul asupra opiniei ca e civilizat. Pai daca definitia forumului e aia care o spui tu, cum se face ca orice forum care se respecta are cat mai multe teme de discutie, cat mai multe domenii si subdomenii, iar pe alte forumuri (gen softpedia, neogen, fanclub, linkmania, etc) daca postezi o problema (mai ales din domeniul IT&C, GSM, sau evenimente, concerte, etc) apar in cateva zeci de minute cativa utilizatori gata sa-ti raspunda. De ce nu incercati sa analizati lucrurile la rece? Eu inteleg ca multi v-ati imprietenit pe aici, dar incercati sa vedeti cum merge o discutie normala pe softpedia si cum se transforma o discutie in.. orice pe roportal! Hai sa fim seriosi macar un minut ca de caterinca.. d-aia se gaseste pe la toate bodegile, stimati "roportalieni pana la moarte"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acut foarte acut domnule

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Permite-mi sa te intreb atunci: ce mai cauti pe roportal, daca iti place mai mult softpedia?!

 

 

 

 

 

Nici io. :D Nici userul nu il mai stiu. ;)

 

Am zis sa mai fac o incercare cu o problema pe care am expus-o la GSm si in loc de macar o idee, un sfat sau macar un simplu si sincer "nu stiu", am primit numai... un individ se face ca n-a inteles intrebarea, desi i-a fost explicata pe intelesul copiilor de 10 ani, alta se baga in seama de aiurea, etc. Mai naspa este ca nu e prima data, altfel nu mai faceam atata scandal virtual. Pe softpedia normal ca am alt user si acolo.. asa "robotizat" cum e site-ul, se pare ca pana si niste roboti sunt mai binevoitori decat unii dintre voi cum esti si tu de exemplu. :D

 

daca ti se pare prea restrictiv regulamentul esti libera sa pleci!!

Poftim aici exemplu de comportament clasic roportalian: in loc sa incerci sa-i explici femeii, macar pe scurt, necesitatea si ratiunile acestui regulament contestat de unii, tu ii persiflezi sec "esti libera sa pleci". Cum vi se pare atitudinea acestui user?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am zis sa mai fac o incercare cu o problema pe care am expus-o la GSm si in loc de macar o idee, un sfat sau macar un simplu si sincer "nu stiu", am primit numai... un individ se face ca n-a inteles intrebarea, desi i-a fost explicata pe intelesul copiilor de 10 ani, alta se baga in seama de aiurea, etc. Mai naspa este ca nu e prima data, altfel nu mai faceam atata scandal virtual. Pe softpedia normal ca am alt user si acolo.. asa "robotizat" cum e site-ul, se pare ca pana si niste roboti sunt mai binevoitori decat unii dintre voi cum esti si tu de exemplu. :D

 

 

Poftim aici exemplu de comportament clasic roportalian: in loc sa incerci sa-i explici femeii, macar pe scurt, necesitatea si ratiunile acestui regulament contestat de unii, tu ii persiflezi sec "esti libera sa pleci". Cum vi se pare atitudinea acestui user?

 

 

User? E o clona obsedata de Roportal. La ce fel de atitudine te astepti de la el?

 

Actorule, imi pare rau sa-ti spun, dar forumul asta-i plin de elite dom'le. Ce stim noi? Daca n-ai stofa de zeflemist sau daca nu faci betie de cuvinte, n-ai ce cauta pe Roportal. Scartz - asta fiind concluzia la super-forumul asta. Si daca va apucati sa ma intrebati si pe mine de ce mai stau aici, am sa va raspund simplu si sincer barfitorilor si carcotasilor - ca sa le fac in ciuda la strainezi, la cei care fac parte din azil si se cred toti niste dandy, la cei care se dau mari ca le-au trait le-au vazut pe toate si la cei cu prea mult timp liber. Dau impresia ca nu le pasa, dar atunci de ce asa multe reply-uri dom'le?

Sfatul meu... migrati pe Softpedia, sau get a life. Eu inca mai incerc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×