Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Italia - Romania

Postări Recomandate

In aceasta seara se disputa un amical intre nationalele de tineret a Italiei si Romaniei. Meciul se joaca in Italia. Cheseru nu a fost lasat de clubul la care evolueaza sa participe la acest amica. Emil Sandoi vrea sa testeze un sistem nou de joc si sa incerce sa puna la dispozitia lotului mare a nationalei noi jucatori pentru ca Piturca sa aiba cu ce schimba cei ce nu confirma!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In aceasta seara se disputa un amical intre nationalele de tineret a Italiei si Romaniei. Meciul se joaca in Italia. Cheseru nu a fost lasat de clubul la care evolueaza sa participe la acest amica. Emil Sandoi vrea sa testeze un sistem nou de joc si sa incerce sa puna la dispozitia lotului mare a nationalei noi jucatori pentru ca Piturca sa aiba cu ce schimba cei ce nu confirma!

 

 

am vazut meciul. 1-1. dar era sa luam bataie in prelungiri. noroc cu portarul Pantilimon.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vazut meciul. 1-1. dar era sa luam bataie in prelungiri. noroc cu portarul Pantilimon.

 

Am vazut si eu meciul. inainte de pauza in prima repriza, italienii au dat gol cu mult bulan, a fost o minge deviata. noi am egalat pe sf celei de a 2 reprize. in minutele de prelungire au avut italienii 2 ocazii, dar portarul nostru a facut minuni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Coman are 28 de ani, Lobont are 30. In cativa ani se vor retrage si eu. Pantilimon si Tatarusan par a fi goalkeeperi care sa fie inlocuitorii lor pentru moment. Si tot pentru moment, apara foarte bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Coman are 28 de ani, Lobont are 30. In cativa ani se vor retrage si eu. Pantilimon si Tatarusan par a fi goalkeeperi care sa fie inlocuitorii lor pentru moment. Si tot pentru moment, apara foarte bine.

 

numai sa poata fi lasati de piturca la lot! ca daca nu are si el interes financiar nu baga!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×