Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Google Talk

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E greu sa detronezi yahoo messenger, nu?  :lol2:

[snapbacca]63280[/snapbacca]

NU ! Gandeste-te ca Yahoo! aveau servicii de mail de mult timp si Google au venit de 1 an cu Gmail si ii intrece cu mult pe Yahoo! Nu se compara 1000 Mb cu Over 2540.781044 megabytes. Si google are si multe functii importante la mail + ca adauga multe caestii noi !

 

Ani la rand la-a folosit o lume intreaga.
Ai dreptate,dar o sa treaca si timpul Yahoo! Messengerului
Chiar si daca ar fi mai stralucit, cati vor trece imediat pe google messenger? Ca o sa fie singur in lista. Tre sa treaca mai multi odata sa ai cu cine povesti...

Deocamdata google messenger nu intrece Yahoo! messenger ( doar calitatea superioara in convorbirile vocale ).De fapt google messenger nici nu se poate compara cu Yahoo! messenger, dar sigur, cu timpul, va deveni mult mai bun ( ca si la serviciile de mail )

E ca si cum yahoo ar face ceva la motorul lui de cautare ar ajunge mai tare ca google, dar cati vor trece la sa caute pe yahoo in loc de google?

Asta nu se va intampla.Google au incasari mai mari ca Yahoo! ( nu mai stiu sigur,dar am citit o stire in care scria ca incasarile google depasesc 14 miliarde de dolari ).Cine are mai multi bani angajeaza oameni mai competenti, de unde rezulta si un randament mai bun si progresul,normal !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau si eu sa incerc Messu de la google da puteti sa-mi spuneti de unde iau o invitatie pentru cont gmail? SAu puteti sa-mi dati voi una :De Thx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

An invitation has been emailed to your friend neo at neo_xcess@yahoo.com.

Daca ai primit deja invitatii de la alti membri asta e.Poti sa-ti faci mai multe conturi.Daca nu - enjoy this one.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Thx N1CcaH0LAS, thx storm.cg, am primit invitatiile voastre (acum pot sa fac 3 conturi :De)

 

pe.sa.: eu n-am apucat sa zic asta: Bine ai venit pa Roportal, N1CcaH0LAS! Discutii placute :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×