Sari la conținut
Forum Roportal
KeNeTix

Google Talk

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

la-am descarcat si eu astazi , dar parerea mea e ca Google Talca e departe de Yahoo Messenger. E drept ca nu am incercat optiunea Call, dar oricum nu mi se pare deloc o mare grozavie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am testat eu calitatea voice chatului si este IREPROSABILA.

Scaype si Y! Mess. sunt copii mici. Este de-a dreptul extraordinar !

Este exact cum au descris-o ei: parca ai vorbi cu cineva care se afla in camera alaturata.

Nu conteaza daca are design mai simplist si nu atat de multe functii ca si Y! Mess-ul, dar vorba lui englezu...are timp sa evolueze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E greu sa detronezi yahoo messenger, nu? Ani la rand la-a folosit o lume intreaga.

Chiar si daca ar fi mai stralucit, cati vor trece imediat pe google messenger? Ca o sa fie singur in lista. Tre sa treaca mai multi odata sa ai cu cine povesti...

E ca si cum yahoo ar face ceva la motorul lui de cautare ar ajunge mai tare ca google, dar cati vor trece la sa caute pe yahoo in loc de google?

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate, eu nu la`am testat inca deoarece n`am cu cine sa stau de vb :roll: nu cunosc decat vreo 2-3 care au cont pe google si nici acestia nu si`au luat messul. si chiar daca as avea cu cine vb tot n`as renunta la yahoo messenger :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faza e ca la google talca, iti trebuie mail la gmail.. nu merge pe orice client de mail.. cine vrea mail`uri la google sa-mi dea un privat cu mail`u vostru si va dau eu invite...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai dreptate, eu nu la`am testat inca deoarece n`am cu cine sa stau de vb nea.gif nu cunosc decat vreo 2-3 care au cont pe google si nici acestia nu si`au luat messul. si chiar daca as avea cu cine vb tot n`as renunta la yahoo messenger

 

Da, ai dreptate..deja Yahoo Messenger-ul are vechime...

Cat despre invitatii GMail este un topic special creat in aceasta sectiune a forumului "Internet -> Ultima ora"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×