Sari la conținut
Forum Roportal
adi_friends

Iubirea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:De  sa va aud..

[snapbacca]62512[/snapbacca]

Se poate intimpla si asa, dar nu in mod obisnuit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate intimpla si asa, dar nu in mod obisnuit. Victor Apostu dar cum se mai poate intampla.. oare !?! stiu ca si din.. sentimente si cunoasterea persoanei intrun loc.. discoteca sau intrun parc inflorit :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate intimpla si asa, dar nu in mod obisnuit.  Victor Apostu dar cum se mai poate intampla.. oare !?! stiu ca si din.. sentimente si cunoasterea persoanei intrun loc..  discoteca sau intrun parc inflorit  :De

[snapbacca]62535[/snapbacca]

 

 

De unde atata frica pentru a iubi... 8) nobs ca ranile din sufletul tau sunt destul de mari si isi lasa amprenta in ficare cuv pe care il scrii..

Chiar nu mai ai curaj... Fii barbat... mergi mai departe... 8)

Te cred ca ai iubit (cu adevarat) mult dar daca nu ea e cea "aleasa", daca a inselat si nu a dat doi bani pe dragostea ta... at nu merita toate astea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nustiu daca defapt e asa.. dar na .. :De ar fi mistoo.. dragostea sa se nasca din razbunare.. hms.. :De

 

TiGeR_as deci na zici bine .. am iubit cu adevarat degeaba .. iubirea oarba 8) :De ... eu o iubeam dar ea nexam.. si chiar ii ziceam.. te iubesc mult.. cica la ea.. hai ma lasa cu aburerile.. sec.. deci oricum da lasa ca mai tarziu imi voi gasi perechea .. dar nu prin razbunare.. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nustiu daca defapt e asa.. dar na ..  :De  ar fi mistoo..  dragostea sa se nasca din razbunare.. hms..  :De

[snapbacca]62541[/snapbacca]

te pomenesti ca asa se explica de ce putem vedea la noi fe4mei cu un ochi vinat si cu burta la gura... 8) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te pomenesti ca asa se explica de ce putem vedea la noi fe4mei cu un ochi vinat si cu burta la gura... :yawn:  8)

[snapbacca]62549[/snapbacca]

Amuzant ..pct de vedere!

Oricum nu am iubit pana acum din razbunare... am intentionat asta dar nu a venit si dragostea.... doar... a doua chestie :De

Oricum sincer pare a fi o chestie interesanta ... 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se poate naste iubire din ura..dar mai greu.

iubirea se naste pur si simplu din niste sentimente pure. dar as avea o intrebare ...ce este de fapt iubirea? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt cupidon si daca ai nevoie de iubire imi dai un PM ca cupidon este la datorie si sageta iubiri te va uni cu persoana iubita :lol2:))))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×