Sari la conținut
Forum Roportal
andreeaobre

se termina prea repede..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna..am o intrebare..sotul meu se termina prea repede,si pe urma,nu mai poate sa faca nimic..e clar ca el nu ar vrea sa se intample asta,dar e suparat pt ca crede ca nu ma face sa simt bine.nu e adevarat,din contra,chiar ajung sa am cu elsi cate 2 orgasme in cel mai fericit caz poate si la 3 4.. :resent: si nu cred ca e asta o problema.am discutat cu el,lam facut sa intelega ca pe mine nu ma poate face asa ceva sa renunt la el sau cine stie ce ia mai trecut lui prinminte..vreau doar sa stiucum ar trebui sa procedam?ar trebui consultat un medic(urolog)?va rog din suflet,astept niste pareri.va multumesc. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, este musai sa consulti un medic urolog. Si asta cat mai repede cu putinta.

 

 

 

am uitat sa precizez ca,in discutiile nostre,a venit vorba de niste medicamente"prematrol"(60comprimate)care insa sunt destul de scumpe 224 ron.. :D nu ar fi vorba de bani,dar imi este frica sa il las sa incerce..el spune ca sunt pt "treaba" aceasta..dar nu stiu.. :resent: pe urma nuvreau sa fie mai rau si sa nu mai stie ce sa faca :P..multumesc pt raspuns :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am uitat sa precizez ca,in discutiile nostre,a venit vorba de niste medicamente"prematrol"(60comprimate)care insa sunt destul de scumpe 224 ron.. :P nu ar fi vorba de bani,dar imi este frica sa il las sa incerce..el spune ca sunt pt "treaba" aceasta..dar nu stiu.. :jester: pe urma nuvreau sa fie mai rau si sa nu mai stie ce sa faca :)..multumesc pt raspuns :)

 

scumpa andreea... intre timp prietenul tau, iubirea vietii tale, a devenit sot? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scumpa andreea... intre timp prietenul tau, iubirea vietii tale, a devenit sot? :crazy:

da chiar asa... :jester: ..cel mai bine consultati un medic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×