Sari la conținut
Forum Roportal
adi_friends

Dedicatie muzicala"house"Trance"Dj"Dance"

Postări Recomandate

Deci visul meu, BINE, deci e doar un vis, este sa... imi deschid un club future-style sau minimalistic-style, in care sa se asculte 90% muzica trance... :resent:

Cat visez eu sa existe asa un club...cred ca as fi in fiecare seara in el :D buna idee :D incearca sa lupti sa o si materializezi...promit ca sunt prezenta la deschidere :)

 

pentru Psytrance in Romania vezi Dreamtime Productions sau Transylvania calling 2007

Mai...va tot aud de psytrance...sincer eu nu stiu ce reprezinta...adica poate stiu si am si ascultat doar ca nu am stiut ce am ascultat :) mie imi place foarte mult ATB are vreo legatura? ca nu ma prea stiu la partea teoretica a trance'ului ... dar mi'ai placea sa ii cunosc "subramurile" :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cool....

dj tiesto rulzzz :spiteful:

 

place mie muzica asta pentru ca nu am nevoie de cuvinte sa inteleg o melodie,prefer de multe ori ca dupa o melodie house sa-mi fac propriile cuvinte...

:cheer:

Da endeed he rulz . Intradevar Olanda detine cele mai tari genii muzicale ale momentului . Uite dak vrei iti propun sa asc o mel veche car care mie imi ramane intiparita in creier : Armin van Buuren vs Rank 1 - This world is watching me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt ascultator de muzica electronica: trance, progressive etc.

 

O melodie ce o ascult de cateva zile incoace este John O'Callaghan feat. Audrey Gallagher - Big Sky (Agnelli & Nelson Remix)

Mai nou mi-am facut blog de muzica house unde cu timpul vreau sa creez o comunitate de romanian housers :doh:

Blogul e aici: muzica house

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×