Sari la conținut
Forum Roportal
GinGin

Adriana Iliescu,

Postări Recomandate

Saptamana trecuta Adriana Iliescu, ,,veterana" autohtona in materie de nasteri la adanci batraneti a fost invitata impreuna cu Eliza de catre Maruta la Happy Hour.

Asa cum ma asteptam,am vazut un copil ,,batran",sfios,chiar speriat,imbracat ciudat ...si o mama-bunica-strabunica nu stiu cum sa-i spun, incantata de ,,realizarea" ei.Eliza are deja 4 ani,mama 70...Ca femeie si mama,incerc sa-i inteleg actiunea egoista de a da nastere unui copil la o varsta atat de inaintata...ca parinte,insa,ma intreb ce viata va avea Eliza...

Voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu ma gandesc decat ca femeia aia n-o sa traiasca vesnic. Cum, ne-cum, e mama ei si fetita aia o sa fie orfana la o varsta frageda..

Se poate vedea pe net emisiunea respectiva?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda..

Si oricum.. presupunand ca mai traieste 20 de ani, cum zicea unul din cei ce comentau articolul... femeia aia va avea nevoie de ingrijiri... Nu va mai fi autosuficienta...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cry: Care tatic,ST?Singurul barbat pe care se bazeaza e chiar medicul care a infaptuit ,,minunea" si care e si el in varsta.

 

Dupa mine,ar trebui sa existe limita de varsta pentru facut copii...cu riscul ca-mi iau rosii in cap,asta e! :blink: Oricum nu avem siguranta ca traim pana ne vedem copiii ajunsi pe picioarele lor,dar macar stim ca media de viata e de 72 ani,parca,la femei...deci ,cel putin dpdv statistic traim suficient pentru a nu-i lasa in voia sortii de mici...

Editat de GinGin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io daca eram medic, refuzam sa o ajut.

Auzi ce zice, cica.. ei, daca mor, o ia statul si are grija de ea. Eu cred ca nu are toate gainile in cotineata femeia aia....

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io daca eram medic, refuzam sa o ajut.

Auzi ce zice, cica.. ei, daca mor, o ia statul si are grija de ea. Eu cred ca nu are toate gainile in cotineata femeia aia....

 

da da...si examen psihologic ar trebui ...sau ar fi trebuit,in cazul asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa stiu parerea voastra in cazul in care doamna Iliescu, ca orice senioare in calduri, avea o relatie sexuala cu un domn generos si se intampla o minune, ca in Biblie, si ramanea gestanta, era vreo problema?

Sau vre-o problema, vorba lui GigJoe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fetita pare trista in fotografie si poate e un copil trist, daca nu e, sigur va fi cand va ajunge la scoala

copiii sunt de multe ori foarte rai intre ei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×