Sari la conținut
Forum Roportal
Equilibrium Girl

Amitriptilina, glanda tiroida

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

2 intrebari: :blink:

 

1: mi s-a prescris amitriptilina pentru 6 luni dar dupa cum stiti unii dintre voi pentru acest gen de medicamente se opreste reteta la farmacie asa ca in fiecare luna ar trebui o alta reteta

dar mie imi este aproape imposibil sa fac rost de ea lunar asa ca intrebarea mea este daca luat o luna acest medicament isi mai face efectul ? ( sau poate din contra mai rau dauneaza)

 

2: pentru cei care ati avut probleme cu glanda tiroida.....vi s-a intamplat sa aveti dureri de cap din cauza asta? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 intrebari: :blink:

 

1: mi s-a prescris amitriptilina pentru 6 luni dar dupa cum stiti unii dintre voi pentru acest gen de medicamente se opreste reteta la farmacie asa ca in fiecare luna ar trebui o alta reteta

dar mie imi este aproape imposibil sa fac rost de ea lunar asa ca intrebarea mea este daca luat o luna acest medicament isi mai face efectul ? ( sau poate din contra mai rau dauneaza)

 

2: pentru cei care ati avut probleme cu glanda tiroida.....vi s-a intamplat sa aveti dureri de cap din cauza asta? :blink:

da...una din probleme e tocmai durerea de cap...medicamentul se ea in fiecare zi fara pauze tot restul vietii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...una din probleme e tocmai durerea de cap...medicamentul se ea in fiecare zi fara pauze tot restul vietii...

 

 

si ce alte simptome mai sunt?...............am gasit cate ceva pe net dar parca sunt prea generale.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×