Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

vreau sa stiu cati dintre voi acceptati ideea unei operatii estetice
vreau sa stiu cati dintre voi va simtiti complexati de cum aratati
vreau sa stiu cati dintre voi aveti curajul sa apelati la o operatie

daca va doriti cu adevarat o schimbare, daca simtiti ca viata voastra depinde de schimbarea asta, sau daca aveti/ati avut probleme la serviciu pentru ca nu aratati bine - acum e momentul sa va indepliniti visul. Nu trebuie decat sa imi trimiteti o caracterizare a voastra , in care sa explicati cat mai detaliat posibil de ce va doriti operatia estetica. Mai am nevoie si de cateva fotografii cu voi, cat mai clare si explicite.
Pentru detalii, va rog sa intrati si pe site-ul PROTV unde gasiti informatii despre emisiunea care va avea ca subiect operatiile estetice.
astept cu interes mailurile voastre.

Editat de Davi_
tag

Partajează acest post


Link spre post
vreau sa stiu cati dintre voi acceptati ideea unei operatii estetice

vreau sa stiu cati dintre voi va simtiti complexati de cum aratati

vreau sa stiu cati dintre voi aveti curajul sa apelati la o operatie

toti

zero

zero

Partajează acest post


Link spre post
nu mi se pare oportun sa faci operatie estetica decat daca ai suferit un accident

Lucrez in domeniu si pot spune ca traumele psihologice pe care trebuie sa le suporte anumite persoane sunt suficient de mari ca sa justifice o astfel de operatie. Nu e nevoie de un accident.

 

Nu e ceva ce ar trebui abordat cu usurinta si o informare eficienta este absolut esentiala pentru un rezultat optim.

Partajează acest post


Link spre post

a facut cineva peeling chimic?Daca da, ce tip?Ce rezultate a avut? Nu vreau informatii ci marturii.M-ar interesa acela cu fenol care este cel mai profund...Hai fetele, cum a fost?

Partajează acest post


Link spre post

Buna seara !

 

Am si eu o intrebare daca se poate sa-mi raspundeti .

Cat costa o operatie la nas la doctorul Marek Valcu si cat costa si o consultatie ?

Va rog frumos sa-mi raspundeti .

Astept raspuns .

Partajează acest post


Link spre post
vreau sa stiu cati dintre voi acceptati ideea unei operatii estetice

vreau sa stiu cati dintre voi va simtiti complexati de cum aratati

vreau sa stiu cati dintre voi aveti curajul sa apelati la o operatie

O accept.

Prea putin.

Da, as avea curajul sa apelez la o operatie estetica, dar nu as face acest lucru prin intermediul protv-ului sub nicio forma.

Am vazut odata un documentar despre genul acesta de emisiuni...nu se prea spuneau lucruri de bine.

Partajează acest post


Link spre post

buna ziua, m-am operat acum o luna de deviatie de sept si rinoplastie. cam de aproximativ 2 saptamani am o usoara umflatura gen denivelare pe piramida nazala; doctorul a hotarat de curand sa-mi aplic un pansament compresiv noaptea;este aceasta o solutie? scap de acea denivelare?

Partajează acest post


Link spre post

Un subiect interesant

Recunosc ca ma uitam la "Frumusete pe muchie de cutit" ca sa vad detaliile "tehnice" . Dar mi se par extrem de fortate acele operatii , intr-un timp relativ scurt..............Plus ca se lucra pe implanturile dentare imediat dupa asezarea lor in alveole........

 

 

 

buna ziua, m-am operat acum o luna de deviatie de sept si rinoplastie. cam de aproximativ 2 saptamani am o usoara umflatura gen denivelare pe piramida nazala; doctorul a hotarat de curand sa-mi aplic un pansament compresiv noaptea;este aceasta o solutie? scap de acea denivelare?

Exista un topic despre rinoplastie si cred ca acolo, fetele sunt mai informate

Partajează acest post


Link spre post
vreau sa stiu cati dintre voi acceptati ideea unei operatii estetice

vreau sa stiu cati dintre voi va simtiti complexati de cum aratati

vreau sa stiu cati dintre voi aveti curajul sa apelati la o operatie

eu nu as accepta ideea unei operatii estetice decat in cazul unui accident.

Nu ma simt deloc complexata, am trecut de ceva vreme peste aceasta perioada adolescentina.

As avea curajul sa apelez la o astfel de operatie dar doar din motivul specificat mai sus.

Partajează acest post


Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×