Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Sunt voluntar de aproape 2 ani de zile la persoane cu dezabilitati intelectuale. Este un lucru ce-l fac cu placere. intamplator am vazut anuntul in mijloacele de transport in comun si m-am implicat. am fost la interviu si m-au acceptat.

Inainte de asta am gasit alt anunt sa devi voluntar la persoane vasnice si tot am sunat la numarul indicat pe afis, dar tot intra mesageria si asta timp de 2 luni. Acest lucru ma nemultumeste

 

Concluzie: celor de la fundatii li se rupe sa atraga voluntari, pur si simplu sunt prea comozi sa faca asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt voluntar de aproape 2 ani de zile la persoane cu dezabilitati intelectuale. Este un lucru ce-l fac cu placere. intamplator am vazut anuntul in mijloacele de transport in comun si m-am implicat. am fost la interviu si m-au acceptat.

Inainte de asta am gasit alt anunt sa devi voluntar la persoane vasnice si tot am sunat la numarul indicat pe afis, dar tot intra mesageria si asta timp de 2 luni. Acest lucru ma nemultumeste

 

Concluzie: celor de la fundatii li se rupe sa atraga voluntari, pur si simplu sunt prea comozi sa faca asta

 

...alte interese ....de cei necajiti nu le pasa....important sa fie aprobat proiectul,sa primeasca bani,sa-i foloseasca si sa pacaleasca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza sa fac voluntariat in judetul galati.am mai facut voluntariat la o gradinita, dar vreau sa fac ceva serios.ma poate ajuta cineva cu detalii despre ONG-urile din galati???pe internet nu am gasit nimic folositor. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt voluntar de aproape 2 ani de zile la persoane cu dezabilitati intelectuale. Este un lucru ce-l fac cu placere. intamplator am vazut anuntul in mijloacele de transport in comun si m-am implicat. am fost la interviu si m-au acceptat.

Inainte de asta am gasit alt anunt sa devi voluntar la persoane vasnice si tot am sunat la numarul indicat pe afis, dar tot intra mesageria si asta timp de 2 luni. Acest lucru ma nemultumeste

 

Concluzie: celor de la fundatii li se rupe sa atraga voluntari, pur si simplu sunt prea comozi sa faca asta

 

Spune-mi te rog, cate ore mergi? In acelasi loc? Cum se aleg institutiile in care se face voluntariat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×