Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Ce ar face barbatul fara femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

auzi, ia argumenteaza-ti tu afirmatia asta, te rog. Ca sa inteleg si eu. Daca nu aduci argumente valide, te rog sa nu mai afirmi asa ceva.

Ai dreptate!Femeia este mai tare ca barbatul pentru ca ea lucreaza cu dracu si barbatul lucreaza cu femeia.Dovezi:Eva a lucrat cu dracul si Adam cu Eva.Femeile umbla dezbracate sau poarta pantaloni si cu parul scurt si vopsit isi maresc sanii si ispitesc pe barbati ca asa le spune dracul ca nu e bine cum le-a facut Dumnezeu iar barbatul cap prost femeii ce este isi lasa plete lungi isi rade barba si se sulemeneste ca sa ispiteasca pe femei.Femeile trebuie sa stea linistite dar dracul le sufla la ureche tot felul de dracii de ispitit barbatii.Apostolul Pavel zice :"Nu ingadui femeii sa-nvete pe altul si nici sa stapaneasca pe barbat ci sa stea linistita."Ai inteles? 8) Ia spune tu esti femeie facatoare de bine? :doh: Hai! :crazy:

 

E valabil doar in cazul barbatilor fara Dumnezeu.

Esti hermafrodit,-a? :doh: Oricum ar fi barbatul femeia tot cu dracu lucreaza si din pacate barbatul lucreaza cu femeia si deci si el lucreaza cu dracul.Dovada este halul in carea arata azi lumea de la gradinita pana la familie si chiar in biserica. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

habar nu ai ce e iubirea Ergo . Nu stii ce e aia :) cand ai sa iubesti poate atunci ai sa fii demn sa tii lectii aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile umbla dezbracate sau poarta pantaloni si cu parul scurt si vopsit isi maresc sanii si ispitesc pe barbati ca asa le spune dracul ca nu e bine cum le-a facut Dumnezeu

OOps.... m-ai prins, am parul scurt :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu v-ati lamurit ? Sau o luati pe incercate ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OOps.... m-ai prins, am parul scurt :doh:

Unde? :)

 

Tot nu v-ati lamurit ? Sau o luati pe incercate ? :crazy:

Cui te-ai adresat? 8)

 

habar nu ai ce e iubirea Ergo . Nu stii ce e aia :) cand ai sa iubesti poate atunci ai sa fii demn sa tii lectii aici

Nu vad niciun Ergo pe aici? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde? :)

 

 

Cui te-ai adresat? :doh:

 

 

Nu vad niciun Ergo pe aici? :crazy:

 

Scuze Ego :doh: cat venin in tot ce zici tu 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cui te-ai adresat? :)

 

 

Celor ce inca mai cauta raspuns ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuze Ego :doh: cat venin in tot ce zici tu :doh:

Si n-am dreptate? :crazy: Si apoi veninul meu este benefic ca mai omoara ereziile din barbati si femei. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si n-am dreptate? :crazy: Si apoi veninul meu este benefic ca mai omoara ereziile din barbati si femei. :)

 

prin ura si dispret nu omori nimic . Decazi ca om , atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×