Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Ce ar face barbatul fara femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Behind every successful man is a woman, behind her is his wife. :)

 

 

(traducere: "In spatele oricarui barbat realizat sta o femeie puternica si in spatele acesteia din urma sta nevasta barbatului realizat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ar face barbatul fara femeie? din punctul de vedere a unei femei. Este un subiect drag mie. Femeile raspund deobicei ca ar fi vai de noi. De ce? Am muri de foame? Nu cred, cei mai buni si renumiti bucatari din lume sunt barbati, sa speli haine poti cu masina automata. Ca sa car ceva greu, apelezi la un prieten, nu la o prietena. Atunci nu inteleg de ce au parerea asta depre barbati.

am fi un fel de amobe..

...............

nu stiu ce parere au femeile despre tine, dar vad ca esti tare inversunat impotriva lor..

nu cumva...?????

dar lasa....

chiar iti place onania in locul unei femei?

ma indoiesc....doar daca --nu cumva....????? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa o iau ca si injuratura sau ca invitatie? In orice caz a sunat pervers rau de tot.

 

:)

 

Mm... dea... ce sa mai zic... minte de barbat! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai ca pe asta nu am inteles-o. Poate e prea profunda pentru mine la ora asta. Poti sa ma luminezi? Cum adica in spatele femeii puternice sta nevasta?

 

E vorba de Laura Bush.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atatea cuvinte folosite in van...

 

Raspund strict la intrebare: "Ce ar face barbatul fara femeie?"

 

Nu ar exista barbat fara de femeie. Femeia este pantecul eternitatii umane.

Editat de Marinius

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt mica si nu inteleg o chestie: de ce tot tineti sa separati femeia de barbat si barbatul de femeie? De ce unii sunt mai buni ca altii sau invers? E competitie, sau cum? :lol:

 

E cum zicea biata bunica-mea cand eram mica despre cum ar trebui sa ne jucam: "fete cu fete, baieti cu baieti"... Si care era faza daca se jucau si fete cu baieti? :)

 

Lasati oamenii sa traiasca impreuna, nu ii mai etichetati, clasificati, comparati, izolati, judecati atat! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt mica si nu inteleg o chestie: de ce tot tineti sa separati femeia de barbat si barbatul de femeie? De ce unii sunt mai buni ca altii sau invers? E competitie, sau cum? :lol:

 

E cum zicea biata bunica-mea cand eram mica despre cum ar trebui sa ne jucam: "fete cu fete, baieti cu baieti"... Si care era faza daca se jucau si fete cu baieti? :)

E vorba ca se moleseste trupul si se imoaie spiritul, de aia spunea bunica ta asa .

Adica barbatul nu mai este barbat in preajma unei femei.

De ce crezi ca inainte nu erau admise femeile in razboi alaturi de barbatii, sau mare, si existau atatea superstitii ?

Acum ca s-au schimbat vremurile si s-a masculinizat femeia este altceva, se admite. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu imi pot pune intrebarea asta, caci intotdeauna va exista o femeie langa un barbat

si apoi nu cred ca femeia reprezinta acel ceva care spala, calca, gateste, face piata

femeia ar trebui sa reprezinte echilibrul/armonia in viata barbatului ... e valabil si invers :)

Corect partial dar sunt 2% mai multe femei ce fac astea?Strica alte casnicii. asa-i?Tu ce faci? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×