Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Ce ar face barbatul fara femeie?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce ar face barbatul fara femeie? din punctul de vedere a unei femei. Este un subiect drag mie. Femeile raspund deobicei ca ar fi vai de noi. De ce? Am muri de foame? Nu cred, cei mai buni si renumiti bucatari din lume sunt barbati, sa speli haine poti cu masina automata. Ca sa car ceva greu, apelezi la un prieten, nu la o prietena. Atunci nu inteleg de ce au parerea asta depre barbati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu imi pot pune intrebarea asta, caci intotdeauna va exista o femeie langa un barbat

si apoi nu cred ca femeia reprezinta acel ceva care spala, calca, gateste, face piata

femeia ar trebui sa reprezinte echilibrul/armonia in viata barbatului ... e valabil si invers :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ar face barbatul fara femeie? din punctul de vedere a unei femei. Este un subiect drag mie. Femeile raspund deobicei ca ar fi vai de noi. De ce? Am muri de foame? Nu cred, cei mai buni si renumiti bucatari din lume sunt barbati, sa speli haine poti cu masina automata. Ca sa car ceva greu, apelezi la un prieten, nu la o prietena. Atunci nu inteleg de ce au parerea asta depre barbati.

 

Behind every successful man is a woman, behind her is his wife. :)

 

 

(traducere: "In spatele oricarui barbat realizat sta o femeie puternica si in spatele acesteia din urma sta nevasta barbatului realizat…")

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:( Cam ce ar face si o femeie fara un barbat ... s-ar adapta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:( Cam ce ar face si o femeie fara un barbat ... s-ar adapta :)

 

Un raspuns rautacios la intrebarea ,, ce s-ar face barbatul fara femeie? '' ar fi ,, ar dresa alt animal '' :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Behind every successful man is a woman, behind her is his wife. :)

 

 

(traducere: "In spatele oricarui barbat realizat sta o femeie puternica si in spatele acesteia din urma sta nevasta barbatului realizat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum vorbea masculul din tine sau cum? Din cate am citit pe aici, deceived, am ramas cu impresia ca ai suferit o deceptie in amoare... Pot intelege asta, te pot asculta.. dar crede-ma ca nu suntem obligati sa-ti urmarim manifestarile pe aici. S-ar putea sa ma insel, dar tot ce am citit.. emana... frustrare.

 

 

Catalin - mai roade-o putin.. poate o sa intelegi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×