Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Moda la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mdaaaaa.....hmmmmm...well...pielea a fost o materie prima foarte apreciata dintotdeauna in lumea modei ::(: ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:dee Eu nu am nimicaa impotriva deoarece la fel fac si eu de cand ma stiu ... mai bine zis ce am eu au si altele deci dece sa imi fie rusine :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:dee  Eu nu am nimicaa impotriva deoarece la fel fac si eu de cand ma stiu ... mai bine zis ce am eu au si altele deci dece sa imi fie rusine  :(

 

 

heheheheheeeee dada si mai important este ca "nu au ALTII" ::): ::): ::):

 

Nici noua nu ne pasa. :dee Daca au cu ce......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:dee  Eu nu am nimicaa impotriva deoarece la fel fac si eu de cand ma stiu ... mai bine zis ce am eu au si altele deci dece sa imi fie rusine  :(

 

 

heheheheheeeee dada si mai important este ca "nu au ALTII" ::): ::): ::):

 

Nici noua nu ne pasa. :dee Daca au cu ce......

 

Corect, subscriu la idee! Si salutari Sup3erba! Welcome to the gang! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am observat ca moda asta nu prea e in alte parti (nu au ce arata sau sunt mai pudice).

La noi la mare in schimb daca e cineva cu sutien te gandesti deja ca ascunde ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am observat ca moda asta nu prea e in alte parti (nu au ce arata sau sunt mai pudice).

La noi la mare in schimb daca e cineva cu sutien te gandesti deja ca ascunde ceva.

 

 

In Franta, Italia si Spania pe plaje numai topless am vazut ca se face. Dar iar ne izbim de chestia cu canerul de piele. Asta e!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut topless aici si .......slava Domnului au ce arata :winca:

 

in schimb, cand am fost la plaja duminica erau acolo 2 cupluri de romani, veniti in vacanta aici, iar una dintre romance purta vestitii bicainei de plaja stilul thong. Am avut impresia ca elvetienii sa-au simti jenati de situatie. Pe bune!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am vazut topless aici si .......slava Domnului au ce arata :winca:

 

in schimb, cand am fost la plaja duminica erau acolo 2 cupluri de romani, veniti in vacanta aici, iar una dintre romance purta vestitii bicainei de plaja stilul thong. Am avut impresia ca elvetienii sa-au simti jenati de situatie. Pe bune!

 

Asta e, oameni pudici! Sau civilizati sau amandoua! Da macar avea ce arata pe langa bicainei romanca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×