Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Moda la mare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hmm... avand in vedere cate materiale circula pe Internet granita normalitatii devine tot mai neclara. Asa ca le putem considera niste tipe borderline :)

yucca, iecs si ce mai vreti voi. Si sa nu-mi mai trimiteti perversitati din alea pe mail sau yms! Stiti voi cine :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

auzi bey?.....da ce ti se pare tie asa real pe internet nenicule? haida deh....eu spuneam de "materialele" care ti se etaleaza sub nas atunci cand te duci si tu ca tot omul normal sa te relaxezi stand cu burta sau...ma rog...cu ce ai tu mai aratos... ::): :twisted: ::oops:: la soare.

ori...nah, mai sti....unora le-o fi facand placere "privelistea" hehe. bleah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai chestiile care ma inunda sunt reale, asta ma scarbeste la ele. Ma gandesc cate prefixe pentru -filie au mai ramas. iecs again

Ma gandesc fetele care lucreaza in spatele meu si mai trag cate o privire pe monitor ce parere isi fac :dee (sunt casatorite, nu trageti concluzii)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mahh dar muncesti din greu dupa cum bine putem trage noi concluzii.. :twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu muncesc din greu, dar rezultatele nu inceteaza sa apara :) Munca n-a omorat pe nimeni, dar nici nu merita riscul :oops: Si daca sunt inaintea deadline-urilor si pot sa ma apuc si de tascaurile lor fetele nu mai zic nimic :oops: Nu voi... :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru baieti nu ai gasit nimic? :)

 

Pentru un barbat, asa cum spunea spider, dimensiunile ideale sunt 80-20-40, asa ca... no offense! Asa ca ... vara placuta!

 

 

PS Nu fi trist, ca Andrei e de gasca si cauta ceva si pentru barbati. Incerc ca ma uit si eu pe ftv.com sa vad ce mai este nou in moda masculina :oops:

 

Vorbele tale mi-au adus aminte de o gluma: masurile mele preferate sunt 80 25 45 (80 ani - 25 mil usd in banca - 45 febra).....:oops:)

 

AVE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru baieti nu ai gasit nimic? :cry:

 

Pentru un barbat, asa cum spunea spider, dimensiunile ideale sunt 80-20-40, asa ca... no offense! Asa ca ... vara placuta!

 

 

PS Nu fi trist, ca Andrei e de gasca si cauta ceva si pentru barbati. Incerc ca ma uit si eu pe ftv.com sa vad ce mai este nou in moda masculina :cry:

 

Vorbele tale mi-au adus aminte de o gluma: masurile mele preferate sunt 80 25 45 (80 ani - 25 mil usd in banca - 45 febra).....:cry:)

 

AVE

 

Fix despre asta era vorba in legatura cu dimeniunile ideale .... + sau - 5 mil. de USD si 5 grade febra :) :)

 

 

Pentru mariuschm

Cu modestie, numai Pisica neagra :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

No aia da, dar ati vazut sutienul din ce stiu eu ce pietre pretioase si metale pretioase? Cel mai scump din lume. Si asta pentru o femeie, sa mai zica femeile ca nu facem nimicaa pentru ele :cry:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fix despre asta era vorba in legatura cu dimeniunile ideale .... + sau - 5 mil. de USD si 5 grade febra :cry: :cry:

Pentru mariuschm

Cu modestie, numai Pisica neagra :cry:

 

Optez si eu pentru varianta aia cu 5 mil...deh, banii n-aduc fericirea, dar zau ca o intretin ! :dee :dee Cu ei faci furori si pe plaja ! ::): ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×