Sari la conținut
Forum Roportal
AnMar

Ce obiect ar putea descrie cel mai bine Roportal?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multumesc de bere !! Dar, ca sa dau un raspuns potrivit niccaului meu, as spune ca imi imaginez roportal-ul ca pe un loc potrivit de unde sa imi "racolez" urmatoarele "victime" ... :roll: Se ofera cineva? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat o echipa este mai variata ca structura cu atat mai mult succes are pentru ca se completeaza reciproc pana se instaleaza un echilibru universal, acel echilibru in care iti gasesti una- alta din cautarile sufletului, poate raspunsuri poate pur si simplu acceptare sau cine mai stie ce varietate de intrebari va framanta.

De-aia ne place, ca e variat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc de bere !! Dar, ca sa dau un raspuns potrivit niccaului meu, as spune ca imi imaginez roportal-ul ca pe un loc potrivit de unde sa imi "racolez" urmatoarele "victime" ...  :roll:  Se ofera cineva?  :lol2:

[snapbacca]62800[/snapbacca]

 

Ma ofer eu ca provocare de rezistenta in fata dintisorilor tai pentru ca de la mine sa-ar putea sa pleci flamand :cry: :Pe :lol2:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu asociez roportalul cu un Han. Un loc asezat la rascruce de drumuri cu portile larg deschise, primitor cu toti drumetii internetului care sunt curiosi si ii trec pragul. Oricine poate intra, poate ramane peste noapte daca ii face placere; daca nu...drum bun si cale batuta. Calatorie sprancenata! Roportalul nostru va fi intotdeauna plin pentru ca asta e menirea unui han. :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca obiectul care ar putea descrie cel mai bine Roportal este o piramida aflata in constructie si de cate ori vine un membru nou se mai adauga un bloc de piatra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primul lucru care mi-a venit a fost "un calendar" fiecare tema vina sta cat e nevoie apoi..ii cam trece vremea se duce foaia si vine alta foaie cu alte teme mai...altfel :De

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau o cafenea unde petreci cateva clipe in largul mintii tale...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca obiectul care ar putea descrie cel mai bine Roportal este o piramida aflata in constructie si de cate ori vine un membru nou se mai adauga un bloc de piatra.

[snapbacca]64182[/snapbacca]

 

 

Sa speram sa nu ajungem niciodata la piatra din varf (daca intelegeti ce vreau sa zic :lol2: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Seamana foarte bine cu un musuroi de termite.

 

Argument:

Am citit in carti ca musuroaiele de termite sunt facute din lemn macinat intarit cu saliva lor.

Sunt inalte peste 1.5 m si au suprafata sub forma unei cruste intarite.

Sunt portiuni ale zilei in care in in afara musuroiului nu exista nici o miscare.

Ai zice ca e o proeminenta goala pe dinauntru si fara viata in mijlocul naturii.

Daca te duci si ciocanesti in musuroi si lipesti urechea auzi deodata in interior zanganit si agitatia a milioane de termite.

In schimb, cu timpul, musuroiul se mareste pentru ca cei dinauntru construiesc in continuu.

 

Nu credeti ca ar fi o asemanare cu ce facem noi aici?

Editat de misu183

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×