Sari la conținut
Forum Roportal
ionitoaia

In Creta cu masina

Postări Recomandate

Buna ziua,

Vrem sa plecam in concediu in Creta in luna septembreie,cu masina.A fost cineva,aveti idee cum se trece cu ferry,costuri .Orice informatie imi e utila,legata de transport,cazare,daca puteti recomanda ceva...Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,

Vrem sa plecam in concediu in Creta in luna septembreie,cu masina.A fost cineva,aveti idee cum se trece cu ferry,costuri .Orice informatie imi e utila,legata de transport,cazare,daca puteti recomanda ceva...Multumesc

 

Ne-am razgandit.Nu mai plecam in Creta.Am luat bilet la Hotel Possidi Paradise in Halkidiki(Kassandra-Possidi).Mai merge cineva in perioada 3-9 septembrie?Sau a fost cineva vreodata acolo sa ne spuna si noua ceva impresii....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne-am razgandit.Nu mai plecam in Creta.Am luat bilet la Hotel Possidi Paradise in Halkidiki(Kassandra-Possidi).Mai merge cineva in perioada 3-9 septembrie?Sau a fost cineva vreodata acolo sa ne spuna si noua ceva impresii....

 

:haha: chiar nu pleaca nimeni in grecia pe 3 septembrie noaptea????cautam parteneri de drum.zic si eu ca e mai bine sa fim mai multe masini la tranzitarea bulgariei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×