Sari la conținut
Forum Roportal
claudius.fr

Nou la Bucuresti

Postări Recomandate

Salut totii !!

Ma cheama Claude, sunt francez, 24 de ani, si m-am stabilat la Bucuresti acum 2 saptamani. Nu cunosc pe nimeni aici si pentru moment n-am un serviciu. Atunci as vrea sa cunosc pe lumea simpatica, care ar putea sa-mi faca descoperi mai bine Bucuresti si sa ma ajute cu limba romana ca sa ma perfectionez putin ! Nu stiu daca am scris in partea potrivita, sper ca nu m-am gresit !

Va multumesc frumos !

 

Pa :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te ajut eu..

 

 

ai cum trimite mesaje personale?

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:))) rise mama, esti puiu la feminin...nu uita sa'i ceri nr de mobil si o poza :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:))) rise mama, esti puiu la feminin...nu uita sa'i ceri nr de mobil si o poza :doh:

 

da da . eu ajut lumea la ananghie dar nu ma gandesc la prostii :) doar ajut din bunavointa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alta teapa? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da da . eu ajut lumea la ananghie dar nu ma gandesc la prostii :doh: doar ajut din bunavointa

 

 

ihi...e taaaaare la ananghie baiatu' ala :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut totii !!

Ma cheama Claude, sunt francez, 24 de ani, si m-am stabilat la Bucuresti acum 2 saptamani. Nu cunosc pe nimeni aici si pentru moment n-am un serviciu. Atunci as vrea sa cunosc pe lumea simpatica, care ar putea sa-mi faca descoperi mai bine Bucuresti si sa ma ajute cu limba romana ca sa ma perfectionez putin ! Nu stiu daca am scris in partea potrivita, sper ca nu m-am gresit !

Va multumesc frumos !

 

Pa :doh:

bine mai vorbesti limba romana.... super !!!! Ai studiat limba inainte ?!

 

Eu m-am chinuit cu franceza vreo 2 ani si tot nu s-a lipit bine de mine ! Nu mai vorbesc de gramatica limbii romane...

Editat de Acamandur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alarma falsa . face misto . alta clona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×