Sari la conținut
Forum Roportal
cocky12

Banii sau Iubirea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:blink: Am si vazut o tipa care are intr-un ochi un barbat ... si intr-unul o punga cu galbeni

 

Hai mai da tu cateva variante.... sau varianta care ar fi cea mai ok pentru tine. Din momentul in care pleci la drum... cu cine pleci... si unde ajungeti.

 

Relatiile printesa-grajdar nu merg decat in basme si pana si baiatu' ăla avea caracteristici de Fat-Frumos, adica un paloş mai gros, un biceps mai acatarii cat sa se bata cu balauru' cu 7 capete, niste veleitati intelectuale deosebite, ba mai facea si vraji din varfu' degetelor.

De asemenea relatiile Imparatul Roş Cu Chimirul Gros-gainareasă sunt posibile doar daca fata e frumoasa precum Ileana Cos

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca iubirea e mai importanta decat banii......... :)

 

Ideal ar fi sa le imbinam pe amandoua.

Banii n-aduc fericirea, dar o intretin.Si as mai adauga ca "nu poti trai fara bani,dar fara iubire nu existi"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm...mi-a venit o idee, zic eu, interesanta. E o problema contemporana, ca sa zic asa. Ce credeti ca prefera femeile i ziua de azi? BANII sau IUBIREA?

 

Deja m-am saturat sa vad pustoaice urcandu-se la diferiti barbati in masini numai pentru bani. Procedeaza oare bine? Ce fel de fete sunt astea? Din ce motive o fac?

 

Astept parerile voastre...sper sa va placa topicul. Pupici! :)

 

aleg o cale mai usoara de a avea bani , fiecare isi gaseste drumul pentru a razbate in viata. si nu cred ca femeile ar fi "pe interes" (cum zic manelistii) daca nu ar avea cine sa le sponsorizeze. daca pentru simpla prezenta castiga in vreo doua zile mai mult decat alta care merge o luna la serviciu , n-as zice ca sunt proaste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Banii n-aduc fericirea, dar o intretin."

 

Analizeaza in detaliu fraza asta si vei observa cat de aberanta este.

Editat de Heretic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×