Sari la conținut
Forum Roportal
Sorenson

Vand Website-ul fotbalblog.com

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna tuturor,

 

Timpul imi face probleme , de aceea nu mai pot sa ma ocup de unul din website-urile mele. De aceea m-am gandit sa il vand, atat domeniul cat si tot continutul , dar din pacate fara gazduire, pentru ca (virgula) contul imi expira in viitorul apropiat.

 

Ce vand ?

 

Domeniul: fotbalblog.com

Continutul: toate articolele (indexate in google) - tema folosita pe platforma Wordpress ( care defapt este gratuita , dar am muncit foarte mult la editarea acesteia, pentru a o aduce in forma actuala ) - restul fisierelor de pe FTP - baza de date

 

Site-ul foloseste platforma Wordpress si poate fi folosit ca site de stiri sau ca si blog personal , despre fotbal.

 

Domeniul este valabil pana pe 10 martie 2009 , iar momentan are PR 0 , pentru ca nu a apucat prea multe update-uri. ( Sunt constient ca PageRank-ul 0 este un dezavantaj, dar oricum l-ati fi aflat si singuri :hi: )

 

Traficul este scazut acum pentru ca sa recunoastem , nu m-am mai ocupat de el din 17 iunie , dar sa stiti ca are potential pentru un trafic mare , desigur, doar daca este lucrat cum trebuie , optimizat corect si intretinut, ceea ce am reusit o perioada , dar brusc , odata cu venirea verii , nu am mai avut aceasta posibilitate.

 

Pentru a va convinge la fata locului , puteti intra pe site si sa il studiati , sau priviti preview-ul de mai jos.

 

post-150749-1216062703_thumb.png

 

 

// Pentru a discuta cu mine , va rog sa ma contactati pe adresa de email : sorin_claudiu91@yahoo.com sau pe Yahoo Messenger , la ID-ul sorin_claudiu91 . Sper sa am ocazia sa vorbesc cu un cumparator. Astept sa ma contactati pentru orice lamuriri sau sa postati intrebarea voastra chiar in acest topic.

 

PRET: 25$

 

Cu stima ,

Sorin Cadar

Editat de Sorenson

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O noua oferta.

 

Vand tot ce am explicat mai sus + Gazduire pentru 6 luni cu banda de 8 GB.

 

Pret: 25$ - Plata prin PayPal.

 

Chiar nimeni ? :crazy:

Editat de Sorenson

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Site-ul chiar e dragut.

25$ vrei pe el?

Sa inteleg ca domeniul .com nu e luat pe viata?

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@GigJoe

 

Salut.

 

Da , 25$ e pretul pe care il cer. Si nu , e cumparat pentru 1 an.

 

Esti interesat ? Contacteaza-ma : sorin_claudiu91@yahoo.com

Editat de Sorenson

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda e foarte ieftin...dar mie nu imi place templateul in rest e ok :D

 

Dai tu mai mult ? :crazy:

 

Maine va spun daca mai e valabila oferta sau a fost cumparat.

 

Intre timp, daca da cineva mai mult, il astept pe Yahoo.

 

O seara buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×