Sari la conținut
Forum Roportal
MEFIST0

Romanii sunt de acord cu amprentarea tiganilor, OPRITI MINCIUNA SI DENATURAREA ADEVARULUI !

Postări Recomandate

s-a deschis o petitie

 

Postul super-ultra-bombastic "Realitatea" impreuna cu satra "Romani Criss", anexa a retelei Soros Open Network, care a inventat cuvantul "rom/romani", a ajuns sa scoata poporul roman la inaintare pentru tiganii care ne-au facut de ras peste tot in lume. Ne-am lasat destul calcati in picioare, batjocoriti si umiliti de "minoritatea" tiganeasca, atatia ani! Din cauza lor ne-am pierdut orice urma de demnitate! Cum sa mai poti spune strainului ca tu esti ROMAN, nu tigan (sau rom), cand tiganul ti-a luat-o inainte si i-a jefuit casa, masina, magazinul sau i-a violat sotia... Si tiganul, care-si spune rom, vine din ROMANIA! Si, dupa toate astea, noi, ROMANII,sa le luam apararea tiganilor? Sa "amprentam" benevol, din spirit de asa-zisa solidaritate cu ei? Sa ne solidarizam, deci, cu hotii, violatorii si criminalii?! Niciodata!

 

Minunata si nevinovata etnie tiganeasca, ce napastuita e ea!!! Cum indraznesc popoarele asuprite de tigani sa ii legitimeze tocmai pe ei, buricul pamantului. Ce nenorocite sunt popoarele Europei care nu se mai lasa jefuite si omorite de catre acesti colonisti indieni!!!

 

Exact acum 2 zile am reusit sa fiu martor la o flegma data de un tigan (bietul de el) unei domnisoare care a cerut sa fie lasata in pace de catre "bietul tigan" pt ca acesta a incercat sa o pipaie. ACEA DOMNISOARA NU A PRONUNTAT NICI O INJURIE LA ADRESA TIGANULUI. NICI INAINTE DE FLEGMA NICI DUPA FLEGMA. Am intervenit impreuna cu un amic iar "bietul tigan" a inceput sa profereze ceea ce profereaza rasa tiganeasca de obicei. Amenintari si injuraturi. Daca-l bateam ma amenda politia GARANTAT. Oare de ce sunt romanii atat de rasisti in ce priveste tiganii? FIECARE ROMAN ARE UN RASPUNS CU UN EXEMPLU DE ACEST GEN IN VIATA LUI.

 

Nu va mai ascundeti dupa degete Domnilor de la Irealiatea si nu mai spuneti ca exprimati opiniile romanilor pentru ca ignorati PAREAREA GENERALA A 99 % DINTRE ROMANI CARE VA SCRIU PE FORUM LA CHIAR LA INITIATIVA DESCHISA DE DUMNEAVOASTRA, CENZURATI SI DATI PE POST IN SCHIMB NUMAI MINCIUNI DENATURATE.

 

"Irealitatea" TV si moderatorii acestei emisiuni, sa trimiteti comentariile exprimate de romani pe forumul campaniei abominabile, mincinoase si jegoase initiate de dumneavoastra Ministerului de Externe pentru ca Guvernul Italian sa observe ca ii sustinem in acest proiect si sa nu ne mai asocieze cu imaginea tiganilor de pretutindeni !!!

 

DA, SUNTEM DE ACORD CU AMPRENTAREA NOMAZILOR TIGANI CARE NE-AU FACUT DE RAS PESTE TOT IN LUME !

 

 

 

http://www.petitieonline.ro/petitie/romani...-p31321038.html

Din cauza unor oameni ca tine, apar si reapar razboaiele. NU vreau sa te superi pe mine, nu vreau sa ma intelegi gresit..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cauza unor oameni ca tine, apar si reapar razboaiele. NU vreau sa te superi pe mine, nu vreau sa ma intelegi gresit..

 

 

Hai sa fim seriosi , nu din cauza unor oameni ca el apar razboaie ci din cauza unor legi imbecile asa zise "non-discriminatorii" noi romanii avem cea mai proasta reputatie la ora actuala in Europa. Sa multumim Uniunii Europene care ne-a baga in rahatul asta( adica in aceeasi oala cu tiganii) cu legile ei tampite , de nu o sa ne mai putem spala fata de imaginea si faptele tiganilor nici peste 1000 de ani.

 

Parerea mea e ca ar trebui retras de urgenta dreptul tiganilor de a se numi "rrom" datorita numeroaselor prejudicii care aceasta denumire incorecta le -a adus imaginii Romaniei .

 

Si DA ar trebui sa fie si amprentati . Daca se comporta ca niste infractori atunci trebuie aplicat tratament ca pentru infractori . NU cacaturi de legi "nedescriminatorii" de care tiganii isi bat joc .

Editat de bia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa fim seriosi , nu din cauza unor oameni ca el apar razboaie ci din cauza unor legi imbecile asa zise "non-discriminatorii".....

No shit... lagare de concentrare pentru tigani nu vrei? Asta ar ridica asa zisa "imagine a Romaniei" ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

clar , limpede si la obiect...in ghetouri cu ei...

o singura nedumerire am si eu , poate nici nu era locul sa o exprim aici...ei sint in fiecare tara...cum saracie vanata nu au stricat si imaginea Ungariei , Spaniei etc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
No shit... lagare de concentrare pentru tigani nu vrei? Asta ar ridica asa zisa "imagine a Romaniei" ?

 

Ce am zis eu si ce ai inteles tu .... :roll:

Daca de la faptul ca nu sunt de acord cu niste niste legi care sa in loc sa te apere, fac sa fii confundat cu o natie si o cultura care nu e a ta ai tras tu concluzia ca eu doresc lagare de concentrare pt tigani ,atunci nu ma mir ca tu confunzi realitatea cu filme propagandistice de gen Zeitgest.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce am zis eu si ce ai inteles tu .... :roll:

Daca de la faptul ca nu sunt de acord cu niste niste legi care sa in loc sa te apere, fac sa fii confundat cu o natie si o cultura care nu e a ta ai tras tu concluzia ca eu doresc lagare de concentrare pt tigani ,atunci nu ma mir ca tu confunzi realitatea cu filme propagandistice de gen Zeitgest.

De la rasism la lagare e doar un pas...

 

Filme propagandiste? No shit :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
clar , limpede si la obiect...in ghetouri cu ei...

o singura nedumerire am si eu , poate nici nu era locul sa o exprim aici...ei sint in fiecare tara...cum saracie vanata nu au stricat si imaginea Ungariei , Spaniei etc?

 

Pt ca ungurii nu le-a dat voie sa se numeasca mmagy si nici spaniolii sa se numeasca sspani cum le-a dat romanii voie sa se numeasca rromi. Ce e asa de greu de inteles?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pt ca ungurii nu le-a dat voie sa se numeasca mmagy si nici spaniolii sa se numeasca sspani cum le-a dat romanii voie sa se numeasca rromi. Ce e asa de greu de inteles?

Iar legile comune au fost si aplicate spre diferenta de Romania unde nu se aplica decat legile absurde care nedreptatesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De la rasism la lagare e doar un pas...

 

Filme propagandiste? No shit :roll:

 

 

Unde vezi tu rasism in faptul ca nu doresc sa fiu confundata cu o natie si o cultura care nu e a mea?

 

Zeitgest reprezinta realitatea pt tine ? Mi-e mila de tine daca "adevaruri" din astea iti conduc tie viata.

 

Iar legile comune au fost si aplicate spre diferenta de Romania unde nu se aplica decat legile absurde care nedreptatesc.

 

Vai de mine ,te pomenesti ca legea care le-a dat voie sa se numeasca rromi , sa aiba cetatenie romana , pasaport romanesc ,drept de vot si toate celelalte drepturi cu ale romanilor ii nedreptateste . Mai tai-o jos cu melodrama .

 

Poate imi spui si mie macar o singura "lege absurda " din Romania care ii discrimineaza pe tigani . Una singura macar.

 

Tiganii se discrimineaza singuri ma frate prin apucaturile lor si din cauza lor suntem vazuti si noi in Europa ca niste tigani.

Editat de bia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde vezi tu rasism in faptul ca nu doresc sa fiu confundata cu o natie si o cultura care nu e a mea?

Uite cum stau treburile: legile in ro nu se aplica. De cate ori tiganii calca in picioare romani si scapa nevatamati, fura pana nu mai pot si cumpara "organele", ameninta..... si cati romani au intrat la puscarie pentru ca au furat o gaina ca le murea copilul de foame? Asta e problema, justitia, nu tiganii. O problema trebuie rezolvata de la baza, altfel ne pierdem in detalii.

 

Zeitgest reprezinta realitatea pt tine ? Mi-e mila de tine daca "adevaruri" din astea iti conduc tie viata.

Spune-mi si mie te rog ce crezi dupa parerea ta ca este minciuna in filmul ala? O singura minciuna, atat, ca sa inteleg si eu pe ce cai gresite merg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×