Sari la conținut
Forum Roportal
Gelupanda

Mini-vacanta de vis la Piatra Neamt

Postări Recomandate

Poate va fi si o orgie... insa cred ca la urma.

sa faceti poze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La orgie?

 

Da. Vreau sa vad tot 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am vazut ca aveti un strand destul de frumos. N-am putea sa ne strangem acolo intr-un week-end?

 

Fa o propunere concreta.Strandul e superb si pentru cei ce raman peste noapte au cazare chiar acolo la casute.In plus e si un loc unde poti inchiria cai si ponei.Sunt de toate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat s-ar presupune ca se intinde mini vacanta asta?

 

De la 2 zile pana la o saptamana dupa cum poate fiecare.Eu voi fi ghid si organizator.Singura problema e de sincronizare a timpului liber al celorlalti.Normal ca nu vom putea fi toti liberi in acelasi timp dar sper sa fie un grup de cel putin 10 oameni veseli.

 

Pentru 2 zile e foarte simplu si fain...dar timpul asta ajunge doar pentru Piatra Neamt...nu si pentru zona Bicazului Ceahlau etc.

 

 

Repet ce am propus eu pentru 26-27 iulie

Intalnirea la ora 8-9 am ,plimbare prin centru,urcat pe muntele Cozla cu telegondola,intoarcere si masa de pranz pentru orice buzunar,dupa care directia Izvorul Muntelui la poalele muntelui Ceahlau,cazare la pensiune,(intre 35 si 80 lei)foc de tabara daca nu ploua.A doua zi vizita pe barajul Bicaz si in functie de timp o plimbare cu vaporasul pe lac.Astea sunt doar cateva din obiectivele principale.Duminica seara fiecare se poate intoarce acasa.

Din zona suntem deja vreo 5,6.

 

Ramane sa va pronuntati voi capitalistii si ardelenii.Va hotarati si vedem cum hotaram.Trebuie sa stiu pana vineri ca sa fac rezervarile.

 

Daca nu e bine sambata asta pentru a incropi un grup mai mare discutam...

 

Oricum la sfarsitul lui august sunt programati vreo 20 pentru o saptamana.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok, eu mi-am facut netul, asta inseamna ca zic prezenta.

Pentru 26-27 iulie, eu o sa ma prezint pentru putin timp, n-o sa va pot insoti in afara orasului, pentru ca e ziua tatalui meu.

 

P.S.: Gelu, te rog sa-mi dai si mie o lista cu anuntatii pentru august, daca se poate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×