Sari la conținut
Forum Roportal
Gelupanda

Mini-vacanta de vis la Piatra Neamt

Postări Recomandate

S-a incercat o intrunire la Piatra Neamt pentru weekendul asta.Eu am fost ocupat si nu m-am putut ocupa de treaba asta.O multime de prieteni de pe forum isi doresc asta.Saptamana asta sper sa imi rezolv problemele personale si sa ma ocup de mini-vacanta.Programul ar incepe sambata 26 iulie dimineata cu o plimbare cu telegondola pe munte,un pranz copios la un restaurant acceptabil pentru fiecare si la pranz vom pleca spre Izvoru Muntelui unde voi face rezervari la pensiuni.Seara va fi foc de tabara sub muntele Ceahlau.Va fi ceva de vis si astept multi frati din strainatate.Cei care au timp pot sa ramana cu zilele si eventual sa faca si nunta.E o zona superba si costurile sunt minime.Eu garantez ca ma ocup de organizare.Am in plan si alte surprize...

Toata lumea e invitata iar prietenii mei nu au voie sa lipseasca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa . Vreau si eu .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur ca vei veni si vei avea cateva zile de neuitat :lol2:

 

Cat costa treaba asta ? :lol2:

as vrea sa stau printre oameni relaxare ... ce vis frumos ar fi .....

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat costa treaba asta ? :D

as vrea sa stau printre oameni relaxare ... ce vis frumos ar fi .....

Chiar daca vii de la Bucuresti te poti descurca si cu putini bani.Cazarea pentru o noapte e maxim un milion...transportul destul de ieftin ...la fel si mancarea.Cine dispune de mai multi bani poate avea conditii superlux iar cine nu doar de lux.Nu as putea aprecia exact suma necesara dar cred ca si cu 5 milioane poate veni oricine.In traseu e inclusa si o plimbare cu vaporul pe lacul Bicaz...o sa ma mai gandesc la detalii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca mai vin :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei mai multi prieteni cu care am vorbit... 26 iulie nu e cea mai potrivita data pentru mini-vacanta.Nici pentru mine.Majoritatea au zis ca pe la sfarsitul lui august vor fi liberi ca pasarile cerului.Vom vedea in functie de timpul fiecaruia sa ne sincronizam.Nu uitati sa visati la vacanta asta.Eu am garantat ca ma ocup de toate detaliile. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand va hotarati, anuntati, ca sa ma prezint si eu :yam: numai pe 23 august sa nu fie, ca am nunta :roll:

 

Daca totul decurge conform planului, o sa am din nou acces la net non stop, asa ca n-o sa fie iarasi problema de comunicare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa va iubiti mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×