Sari la conținut
Forum Roportal
Catalin Ionita

Bloguri de forumisti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai initial despre asta era vorba, dar timiditatea a invins inca o data, asa ca am apelat la o strategie "ocolitoare" pentru a reusi sa ii deconspiram pe cei care au blog dar nu ne spun si noua. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmm.... betty bantuie pe aici? :hi:

 

nu mai ... eu o citesc pe betty

cred ca de la tine o stiu :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
L-am descoperit de multisor. :blink: Nice, cu toate ca nu as fi zis ca o fata este pasionata de jocuri pe comp.

 

De ce sa nu fie? :blink: Pasionata e putin spus: sunt cam dependenta. :cry: Si sa stii ca pe forumul international al jocului pe care-l joc momentan, tocmai este un topic gen "who' who" unde am descoperit cu placere pe de o parte ca nu prea exista limita de varsta iar pe de alta parte, ca am nenumarate consoarte :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce sa nu fie? :blink: Pasionata e putin spus: sunt cam dependenta. :blink: Si sa stii ca pe forumul international al jocului pe care-l joc momentan, tocmai este un topic gen "who' who" unde am descoperit cu placere pe de o parte ca nu prea exista limita de varsta iar pe de alta parte, ca am nenumarate consoarte :)

 

Nefiind pasionat de jocuri in general pot sa fac afirmatia ca "A innebunit lumea frate!" Cum sa nu existe limite de varsta? Pai batraneii aia in loc sa plece cu nepotii in parc prefera sa ii dea la o parte de la calculator si sa se joace ei?

 

In ceea ce priveste fetele amatoare de jocuri, nu am nimic impotriva lor, doar ca mi s-a dat putin peste cap conceptul cum ca femeile au "un dinte" impotriva a tot ceea ce tine de calculator. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×