Sari la conținut
Forum Roportal
deceivedC

Iad sau Rai

Postări Recomandate

nu exista nici o dovada unde te duci dupa moarte . Muta te din Romania . Du te in India sau ce tara doresti tu . Descatusati va de limite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa se duca toti dracului sa fiu si eu macar odata binedispus

 

Bai da esti mai rau decat mine la depresie ... Ma intreci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai 17 ani copchile TREZESTE TE . nu poti sta asa . nu e asa cum vezi tu dincolo . Eu zic sa ti revii si sa lasi depresiile si accesele de furie la cos

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haha...

Din pacate nu e un vis ca sa ma trezesc

Si-au batut prea mult joc de noi..numai e cale de intoarcere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haha...

Din pacate nu e un vis ca sa ma trezesc

Si-au batut prea mult joc de noi..numai e cale de intoarcere

 

Ce bataie meriti tu ....... Lasa ma cu ideile astea de batjocura . Trezeste te tu cu tine . Cu cat iti amarasti sufletul in ura cu atat vei fi mai nefericit . Asa ca ia o gura de aer si apreciaza valorile vietii . Nu toti sunt rai . Mai sunt si oameni de treaba . Se vede ca Bucurestiul te strica copilule . Daca stai si te lamentezi de rautatea altora nu faci nimic . Ia nitel sade si gandeste te ca trebuie sa ai o viata si sa iubesti pe cine merita . Du te intr un orfelinat , du te sa vezi cata durere e in spitale si multe chestii . Eu zic ca oamenii au deja o problema in egoism. Nu te gandesti ca ceea ce gandesti aia vei avea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu merit bataie

Si nu are rost sa iti racesti degeaba gura cu mine

Pana in 2009 o sa fac o prostie un pacat STRIGATOR la cer

Editat de deceivedC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai de capsorul tau . Auleu acum vad si eu cum eram mai mica si cate prostioare ziceam . Imi racesc ca vreau . pacat? stai calm nu te sinucizi sau nu omori pe altii. Exista ceva in viata asta care ti place? ai vreo pasiune ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×