Sari la conținut
Forum Roportal
tosca_5

Interviuri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu citisem acest articol, de saptamana trecuta cand a fost publicat in ziar. Ma bucur ca l-ai postat pentru cei care nu l-au citit. Bogdan Mihai, dupa cum cred ca am mai spus este un tanar talentat, inteligent, foarte pasionat de ceea ce face .Eu ii doresc o cariera frumoasa. A muncit mult si cred ca merita .Sper ca-l vom vedea si la Timisoara cat de curand, cine stie poate chiar intr-o reprezentatie cu Barbierul... :)

Editat de oana_tm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu citisem acest articol, de saptamana trecuta cand a fost publicat in ziar. Ma bucur ca l-ai postat pentru cei care nu l-au citit. Bogdan Mihai, dupa cum cred ca am mai spus este un tanar talentat, inteligent, foarte pasionat de ceea ce face .Eu ii doresc o cariera frumoasa. A muncit mult si cred ca merita .Sper ca-l vom vedea si la Timisoara cat de curand, cine stie poate chiar intr-o reprezentatie cu Barbierul... :blink:

 

Da,si eu imi doresc sa-l ascult live intr-un spectacol.Vom auzi de el,asta-i sigur.

 

 

irina iordachescu - mizerabil, cel putin cum se aude pe youtube

 

Da,nu este la nivelul la care o stiu ,cred ca era intr-un moment in care nu era intr-o forma perfecta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×