Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

mi s-a luat de insuratoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai scopul femeilor in viata e sa se marite, si odata ce s-au vazut cu sacii in car... :blink:

 

ei ei ei, nu a tuturor

nu am luat-o cand era gravida,am luat-o dupa ce a nascut....m-am gandit mult,m-am agitat luni de zile..si pana la urma ..ma rog..mi-am bagat picioru..am zis ca poate iese bine

 

da de unde sa iasa bine..s-a schimbat la 180 de grade.

Bun am inteles asta dar de ce sa te insori cu ea daca nu-ti place si nu ai nimic in comun cu ea?Prea rar va fi bine apoi, daca se destrama casnicii in care chiar a existat iubire, pasiune alea alea, da pai unde a fost doar o partida de sex ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi e mila de bietul copil . Uite asa cei mici platesc prostia unora .

 

tata a murit cand eram eu mic..nu am vrut ca si el sa ramana singur. inca ma mai agit sa fie bine,dar daca femeia asta!!! nu intelege!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ei ei ei, nu a tuturor

 

Bun am inteles asta dar de ce sa te insori cu ea daca nu-ti place si nu ai nimic in comun cu ea?Prea rar va fi bine apoi, daca se destrama casnicii in care chiar a existat iubire, pasiune alea alea, da pai unde a fost doar o partida de sex ...

 

nu pot sa zic ca nu imi placea de ea. probabil daca nu ar fi fost sarcina ei,si am mai fi asteptat asa..vreo 5 ani, poaaate m-as fi insurat cu ea si in alte conditii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tata a murit cand eram eu mic..nu am vrut ca si el sa ramana singur. inca ma mai agit sa fie bine,dar daca femeia asta!!! nu intelege!!

 

Promit ca nu ma voi marita . Ma deprima aceste cazuri . Nu vreau sa patesc la fel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×