Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

mi s-a luat de insuratoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de fapt ce spun? ce nevoie am sa ma marit? sa stau sa ii spal lui camasi , sa i fac de mancare . prea mult de munca .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ti se pare tie ca nu te-ai schimbat ... undeva ceva in adancul tau s-a schimbat, pana si noul statut arata ca te-ai schimbat

vorbiti mai deschis si iar vorbiti ...

da crezi ca se poate vorbi cu ea??

 

de fapt ce spun? ce nevoie am sa ma marit? sa stau sa ii spal lui camasi , sa i fac de mancare . prea mult de munca .

 

asa e

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tocmai,eu nu m-am schimbat deloc si imi tot reproseaza asta.

eu simt nevoia sa mai ies,sa ma plimb..ei ii place sa stam ca o closca pe oua toata ziua in casa. de luni de zile nu am mai iesit intr-un bar sau intr-un restaurant.

tre sa ma rog ore in sir de ea sa iesim sa ne plimbam juma de ora pe faleza.

 

bineinteles ca eu singur nu am voie pentru ca toti prietenii mei sunt niste curvari ordinari,betivi si drogati

 

 

Stai sa vezi cand te indeamna sa faci vreo 10 credite la banca. Mai intai asculta sfaturile unui psiholog, dupa care totul va depinde numai de tine... nu te lua dupa noi.

 

de fapt ce spun? ce nevoie am sa ma marit? sa stau sa ii spal lui camasi , sa i fac de mancare . prea mult de munca .

 

 

Adica noi, gata? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai sa vezi cand te indeamna sa faci vreo 10 credite la banca. Mai intai asculta sfaturile unui psiholog, dupa care totul va depinde numai de tine... nu te lua dupa noi.

 

imediat. ii dau vreo 10 credite peste fund

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
femeile astea de ce se schimba in halul asta dupa ce se marita?

toate ajung niste cotoroante cred

 

 

Nu se schimba... Asa erau :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de fapt ce spun? ce nevoie am sa ma marit? sa stau sa ii spal lui camasi , sa i fac de mancare . prea mult de munca .

 

ideea e sa faceti , sa spalati, sa calcati, sa impartiti ... adica sa faceti impreuna

da crezi ca se poate vorbi cu ea??

trebuie mai, trebuie ... or sa apara mai incolo si chestii mai nasoale, dar trebuie sa comunicati ... azi meregti unde simti ytu nevoia, maine faceti cum simte ea ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai sa vezi cand te indeamna sa faci vreo 10 credite la banca. Mai intai asculta sfaturile unui psiholog, dupa care totul va depinde numai de tine... nu te lua dupa noi.

 

 

 

 

Adica noi, gata? :blink:

 

Pai ai intrebat de Neamt nu de Bacau . Am luat asta ca o jignire. Dar ai zis mai demult ca e un forum asa ca am sa ti las deliciul sa te relaxezi pe aici nu sa te stresez eu . Lasa ca o iei pe estella , joanna sau alte dame

 

ideea e sa faceti , sa spalati, sa calcati, sa impartiti ... adica sa faceti impreuna

 

trebuie mai, trebuie ... or sa apara mai incolo si chestii mai nasoale, dar trebuie sa comunicati ... azi meregti unde simti ytu nevoia, maine faceti cum simte ea ...

 

cred ca visezi samsara . Barbatii vor neveste pe post de menajera

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ai intrebat de Neamt nu de Bacau . Am luat asta ca o jignire. Dar ai zis mai demult ca e un forum asa ca am sa ti las deliciul sa te relaxezi pe aici nu sa te stresez eu . Lasa ca o iei pe estella , joanna sau alte dame

 

 

Sunteti paranoici, oameni buni. Ce naiba credeti ca sunt eu, idolu' femeilor de pe Roportal?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ideea e sa faceti , sa spalati, sa calcati, sa impartiti ... adica sa faceti impreuna

 

trebuie mai, trebuie ... or sa apara mai incolo si chestii mai nasoale, dar trebuie sa comunicati ... azi meregti unde simti ytu nevoia, maine faceti cum simte ea ...

 

 

mai nasol decat suntem acum nu cre ca se mai poate. nici nu mai vorbim deloc. de fapt mi-am facut si patul in celalat dormitor da nu ma lasa ea sa dorm acolo. impreuna nu mancam,nu ne plimbam,nu vorbim..doar dormim atat,si asta ca vrea ea,ca daca era dupa mine nici in patul ei nu intram la cate figuri are in cap

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ai intrebat de Neamt nu de Bacau . Am luat asta ca o jignire. Dar ai zis mai demult ca e un forum asa ca am sa ti las deliciul sa te relaxezi pe aici nu sa te stresez eu . Lasa ca o iei pe estella , joanna sau alte dame

 

 

 

cred ca visezi samsara . Barbatii vor neveste pe post de menajera

 

Rise - vezi ca intreci masura...........Nu stiu daca ai vrut sa jignesti sau nu, dar ti-ai dat arama pe fata

 

O zi buna si tie

 

Inca ceva . Eu nu stau la agatat pe forumul asta :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×